Ինքը օգտագործվում, մաշում է. ամեն տարի պետք է թարմացնել. Փաշինյանը Արագածոտնում նկատողություն արեց (տեսանյութ) 04/03/2023   16:15  |  ԼՐԱՀՈՍ
Այցելել եմ Արագածոտնի մարզի Ներքին Սասնաշեն-Մեծաձոր՝ 9.5 կմ-անոց ճանապարհահատված, որը հիմնանորոգվել է «Կենսական նշանակության ավտոճանապարհների բարելավման ծրագրով»։ Այս մասին գրել է Նիկոլ Փաշինյանը իր ֆեյսբուքյան էջում.
«Ճանապարհաշինության կարեւոր բաղադրիչ են նաեւ պատշաճ կահավորումը եւ սպասարկումը»։
10:58 01/04/2023  |  ԼՐԱՀՈՍԹո՛ղ սիրո և պտղաբերության այս պայծառ գարնանային տոնը խինդով և ջերմությամբ լցնի ձեր տները, հեռու պահի բոլոր փորձություններից . Փաշինյանի շնորհավորական ուղերձը Հայաստանի ասորական համայնքին
21:40 31/03/2023  |  ՎերլուծություններԴառը պարտությանը հաջորդում է փաշինյանական «խաղաղությունը»՝ իբրև «շաքարաքլոր»․․․
17:18 31/03/2023  |  ԼՐԱՀՈՍԻ հեճուկս բոլոր մարտահրավերների՝ Հայաստանի զարգացման օրակարգից ոչ մի րոպե չպետք է շեղվենք. Վարչապետ
08:18 31/03/2023  |  ՄամուլՀանցավոր անգործություն․ «Հրապարակ»
00:03 31/03/2023  |  ԼՐԱՀՈՍՀՀ կառավարությունն ապահովում է ազատ մամուլի զարգացման համար անհրաժեշտ բոլոր մեխանիզմները. Նիկոլ Փաշինյան
23:22 30/03/2023  |  ՔաղաքականՓաշինյանն անձամբ է պայմանավորվում Ալիևի հետ՝ խուսանավելով և՛ ԵՄ դիտորդներից, և՛ ռուս խաղաղապահներից. Գալստյան

Ежегодно нужно обновлять: Пашинян осмотрел дороги в Арагацотне и сделал замечание 04/03/2023   17:03  |  Лента новостей
Премьер-министр Армении Никол Пашинян посетил участок дороги Неркин Саснашен-Мецадзор протяженностью 9,5 км. Об этом Пашинян написал на своей странице в Facebook, опубликовав видео из Арагацотнской области, куда он сегодня прибыл с рабочим визитом.
Дорога была капитально отремонтирована в рамках программы улучшения жизненно важных дорог.
"Надлежащее оборудование и обслуживание также являются важной составляющей дорожного строительства", - подписал видео Пашинян.
Пашинян, в частности, заявил, что дорожная разметка должна обновляться. "Разметка должна быть в нормальном состоянии...В селе должна быть такая же разметка, как в центре Еревана" , - сказал он, указав, что нужно следить за состоянием дорог.