Արցախը հրաժեշտ տվեց մարտի 5-ին Ադրբեջանի կողմից իրականացված ահաբեկչության զոհ դարձած ոստիկանության ծառայողներին 03/07/2023 17:59 | ԼՐԱՀՈՍ
Այսօր Արցախը հրաժեշտ տվեց մարտի հինգին Ադրբեջանի կողմից իրականացված ահաբեկչության զոհ դարձած ոստիկանության ծառայողներ Արմեն Բաբայանին, Դավիթ Դանիելյանին և Արարատ Գասպարյանին։ Այս մասին ֆեյսբուքյան իր էջում գրել է Աէցախի պետնախարար Գուրգեն Ներսիսյանը։
«Բոլորի ականջում անընդհատ հնչում էր Դավիթ Դանիելյանի մոր խոսքերը՝ ԴԱՎԻԹՍ թող վերջինը լինի․․․։ Քանզի բոլորը նրա համար ԴԱՎԻԹ են»,- գրել է նա։

В Арцахе простились с полицейскими, погибшими в результате теракта со стороны Азербайджана 03/07/2023 18:13 | Лента новостей
Государственный министр Республики Арцах Гурген Нерсисян сегодня, 7 марта, принял участие в церемонии прощания с полицейскими, погибшими в результате теракта, совершенного Азербайджаном.
"Сегодня Арцах попрощался со служащими полиции Арменом Бабаяном, Давидом Даниеляном и Араратом Гаспаряном, которые стали жертвами теракта со стороны Азербайджана. У всех в ушах раздавались слова матери Давида Даниеляна – “пусть мой Давид будет последней жертвой…Поскольку все для нее ДАВИД”, – написал госминистр на своей странице в соцсети Facebook.