Առողջապահության փոխնախարարն այցելել է Գորիսի հյուրանոցներում գտնվող արցախցիներին 01/03/2023   16:52  |  ԼՐԱՀՈՍ
Լաչինի միջանցքի փակման հետևանքով Գորիսի հյուրանոցներում գտնվող Արցախի բնակիչներին է այցելել առողջապահության նախարարի տեղակալ Արմեն Նազարյանը: Նա հետաքրքրվել է մինչ օրս հասցեագրված նրանց կարիքների լուծման ընթացքով: Այս մասին տեղեկությունը հայտնում է ՀՀ առողջապահության նախարարությունը։
Փոխնախարարը նաև այցելել է Գորիսի բժշկական կենտրոն, հանդիպում ունեցել բուժանձնակազմի հետ, քննարկել բուժօգնության կազմակերպման հարցեր:
15:11 03/01/2023  |  ԼՐԱՀՈՍՌԴ խաղաղապահներն ու կամավորները նվերներ են բաժանել Ստեփանակերտի մանկատան երեխաներին. տեսանյութ

Замглавы Минздрава Армении навестил жителей Арцаха, остающихся в Горисе из-за перекрытия Лачинского коридора 01/03/2023   17:06  |  Лента новостей
Заместитель министра здравоохранения Армении Армен Назарян проведал жителей Арцаха, находящихся в гостиницах Гориса из-за закрытия Бердзорского (Лачинского) коридора. Об этом сообщает пресс-служба Минздрава Армении. Он поинтересовался ходом решения адресованных им вопросов, связанных с их нуждами.
Замминистра также посетил Горисский медицинский центр, встретился с медперсоналом, обсудил вопросы организации медпомощи.
11:05 01/01/2023  |  Лента новостейНынешняя блокада президентом Азербайджана 120 тысяч армян в Арцахе абсолютно аморальна – нидерландский политик