Մասիսի համայնքապետարան ներխուժած անձի գործողությունների հետևանքով որևէ անձ չի տուժել․Հակոբյան 08/20/2022   00:16  |  Արտակարգ պատահարներ
Մասիսի համայնքապետարան ներխուժած անձի գործողությունների հետևանքով որևէ անձ չի տուժել։ Այս մասին ֆեյսբուքի իր էջում հայտնել է Մասիսի փոխքաղաքապետ Նորայր Հակոբյանը։
«Համայնքապետարանում գտնվող պահակը և մաքրուհին անվտանգ դուրս են եկել…
Ներխուժած անձը դեռևս գտնվում է համայնքապետարանի շենքում»,- գրել է նա:
Հիշեցնենք, որ Մասիսի քաղաքապետարանի շենքն այս պահին շրջափակված է ոստիկաններով։ Ոստիկանները փորձում են բանակցել այն անձի հետ, ով նախնական տեղեկությունների համաձայն, զինված մուտք է գործել համայնքապետարանի շենք։
23:45 19/08/2022  |  ԼՐԱՀՈՍՄասիսի քաղաքապետ Դավիթ Համբարձումյանն ընդհատել է արձակուրդը
23:25 19/08/2022  |  Արտակարգ պատահարներՈստիկանները բանակցում են Մասիսի քաղաքապետարան նռնակով մուտք գործած քաղաքացու հետ (տեսանյութ)

Никто не пострадал из-за действий мужчины, проникшего в здание мэрии Масиса – Акопян 08/20/2022   00:30  |  Чрезвычайное просшествие
Никто не пострадал в результате действий мужчины, проникшего в здание мэрии Масиса. Об этом сообщил вице-мэр Масиса Норайр Акопян на своей странице в Facebook.
"Находившиеся в мэрии сторож и уборщица благополучно выбрались из здания…", - написал он, добавив, что человек, проникший в здание мэрии, все еще находится там.
Напомним, полиция оцепила здание городской администрации Масиса. Полицейские пытаются вести переговоры с гражданином, который, по предварительным сведениям, проник в здание мэрии с оружием.