Վախկոտ իշխանությունները հերթական անգամ ապացուցեցին՝ միակ հենարանը մնացել է իրենց հնազանդ ծառայող իրավապահ համակարգը. Վանեցյանը՝ Չալաբյանի կալանավորման մասին 08/03/2022 12:56 | ԼՐԱՀՈՍ
Հոգևարքի մեջ գտնվող, վախկոտ իշխանությունները հերթական անգամ ապացուցեցին, որ իրենց իշխանության միակ հենարանը մնացել է իրենց հնազանդ ծառայող իրավապահ համակարգը: Այս մասին ֆեյսբուքյան իր էջում գրել է «Հայրենիք» կուսակցության նախագահ Արթուր Վանեցյանը։
«Ավետիք Չալաբյանը կալանավորվեց 3 ամսով:
Հոգևարքի մեջ գտնվող, վախկոտ իշխանությունները հերթական անգամ ապացուցեցին, որ իրենց իշխանության միակ հենարանը մնացել է իրենց հնազանդ ծառայող իրավապահ համակարգը:

Артур Ванецян прокомментировал повторный арест Аветика Чалабяна 08/03/2022   13:08  |  Комментарий
Председатель партии “Отечество” Артур Ванецян прокомментировал решение суда о повторном аресте общественно-политического деятеля Аветика Чалабяна.
"Аветика Чалабяна арестовали на три месяца. Находящиеся в состоянии агонии трусливые власти в очередной раз доказали, что единственной опорой нынешнего руководства осталась покорно служащая им правоохранительная система. Свободу всем политзаключенным!"- написал Ванецян на своей странице в Facebook.
12:56 03/08/2022  |  Судебный репортажСуд в Ереване постановил вновь арестовать Аветика Чалабяна, несмотря на ходатайство прокурора о залоге