Ադրբեջանը շարունակում է ապատեղեկատվություն տարածել․ ՊՆ-ն հերքում է 07/31/2022   12:12  |  ԼՐԱՀՈՍ
Ադրբեջանի պաշտպանության նախարարությունը շարունակում է ապատեղեկատվություն տարածել: Այս մասին հայտնում են ՀՀ ՊՆ Տեղեկատվության և հասարակայնության հետ կապերի վարչությունից։
ՀՀ ԶՈՒ ստորաբաժանումները հուլիսի 30-ի լույս 31-ի գիշերը հայ-ադրբեջանական սահմանի արևելյան հատվածում տեղակայված ադրբեջանական դիրքերի ուղղությամբ կրակ չեն բացել:
Իրադրությունը հայ-ադրբեջանական սահմանին հարաբերականորեն կայուն է, գտնվում է ՀՀ ԶՈՒ լիարժեք վերահսկողության ներքո:
22:02 29/07/2022  |  ԼՐԱՀՈՍԱդրբեջանական զինուժի կողմից Թաղավարդում խախտվել է հրադադարի ռեժիմը․ ՌԴ ՊՆ-ն հաստատում է
19:10 28/07/2022  |  ՔաղաքականԹուրքիան փորձում է իր գլխից վեր թռնել, բայց միևնույն ժամանակ սպառում է իր ռեսուրսները.Ռուբեն Սաֆրաստյան

В Ереване опровергли очередную ложь Баку 08/01/2022   00:04  |  Лента новостей
Министерство обороны Азербайджана продолжает распространять дезинформацию. Об этом сообщили в пресс-службе Минобороны Армении.
“В ночь с 30 на 31 июля подразделения ВС Армении не открывали огня в направлении азербайджанских позиций, расположенных на восточном участке армяно-азербайджанской границы", - говорится в сообщении.
В ведомстве отметили, что ситуация на армяно-азербайджанской границе относительно стабильна и находится под полным контролем ВС РА.
Накануне Минобороны Армении дважды опровергло дезинформацию Баку об обстреле азербайджанских позиций.