ՀՀ ՊՆ-ն հերքում է Ադրբեջանի պաշտպանական գերատեսչության տարածած հերթական կեղծիքը 06/17/2022   11:49  |  ԼՐԱՀՈՍ
Ադրբեջանի պաշտպանության նախարարության տարածած հաղորդագրությունն այն մասին, թե հունիսի 16-ի լույս 17-ի գիշերը ՀՀ ԶՈՒ ստորաբաժանումները տարբեր տրամաչափի հրաձգային զինատեսակներից կրակ են բացել հայ-ադրբեջանական սահմանի արևելյան հատվածում տեղակայված ադրբեջանական դիրքերի ուղղությամբ՝ չի համապատասանում իրականությանը։ Այս մասին հայտնում են ՀՀ ՊՆ Տեղեկատվության և հասարակայնության հետ կապերի վարչությունից։
13:42 11/06/2022  |  ԼՐԱՀՈՍՊՆ վարչական համալիրում անցկացվել են վերապատրաստման դասընթացներ
12:46 09/06/2022  |  Քրեական խրոնիկոնԶՈՒ կարիքների համար անորակ և թանկ գնով վրանների ձեռքբերման վերաբերյալ քրեական գործը 3 բարձրաստիճան պաշտոնատար անձանց մասով ուղարկվել է դատարան
20:46 08/06/2022  |  ԼՐԱՀՈՍՍտուգումներ՝ մարտական հենակետերում
11:31 03/06/2022  |  ԼՐԱՀՈՍՀՀ ԶՈՒ ստորաբաժանումները կրակ չեն բացել ադրբեջանական դիրքերի ուղղությամբ.ՀՀ ՊՆ-ն հերքել է Ադրբեջանի տարածած հերթական ապատեղեկատվությունը
23:10 02/06/2022  |  ԼՐԱՀՈՍՀայաստանում է Հունաստանի ազգային պաշտպանության նախարարության պատվիրակությունը
12:44 01/06/2022  |  ԼՐԱՀՈՍԱդրբեջանական ստորաբաժանումները առաջ չեն եկել ՀՀ Սյունիքի մարզի Ներքին Հանդ գյուղի լեռնային տեղանքում.ՊՆ պարզաբանում

Очередная ложь: Ереван опроверг сообщения Баку об обстреле азербайджанских позиций 06/17/2022 11:59 | Лента новостей
Министерство обороны Армении опровергло сообщение оборонного ведомства Азербайджана об обстреле азербайджанских позиций.
"Сообщение министерства обороны Азербайджана о том, что в ночь с 16 на 17 июня подразделения ВС Армении из стрелкового оружия разного калибра открыли огонь по азербайджанским позициям, расположенным на восточном участке армяно-азербайджанской границы, не соответствует действительности", - говорится в сообщении МО РА.
Отмечается, что ситуация на армяно-азербайджанской границе относительно стабильная и находится под полным контролем ВС Армении.