Մեր վերջնական հաղթանակին մնացել է շատ կարճ ժամանակ.Արթուր Վանեցյան 05/17/2022   13:54  |  Մեկնաբանություն
Այսօր առավոտյան մեր արժանապատիվ քաղաքացիները պարալիզացրել են ողջ Երևանը: Այս մասին ֆեյսբուքում գրել է «Հայրենիք» կուսակցության ղեկավար Արթուր Վանեցյանը:
«Խաղաղ անհնազադության ակցիաների շրջանակներում փակվել են ավելի քան 50 փողոցներ: Ոստիկանության կողմից խաղաղ ցուցարարների նկատմամբ կիրառվել է անհամաչափ ուժ, կան մոտ 400 բերման ենթարկվածներ: Բայց դրանից մենք ավելի ուժեղ ենք, ավելի վճռական և ավելի վստահ, որ մեր վերջնական հաղթանակին մնացել է շատ կարճ ժամանակ:
Այսօր, ժամը 19:00-ին բոլորիդ սպասում եմ Ֆրանսիայի հրապարակում»:
19:13 15/05/2022  |  ԼՐԱՀՈՍԱրթուր Վանեցյան. Լսեք, ծոծորակներդ կտեսնեք, բայց պառակտված շարժում չեք տեսնի
20:28 14/05/2022  |  ՄեկնաբանությունԻմ մոտեցումները նույնն են. ես այլ խնդիր չեմ կարող ունենալ մինչև երկու հայկական պետությունների անվտանգությունը չապահովվենք.Արթուր Վանեցյան

До нашей окончательной победы осталось совсем немного - Артур Ванецян 05/17/2022 14:01 | Комментарий
Сегодня наши достойные граждане парализовали весь Ереван, написал на своей странице в Facebook глава партии "Отечеств"» Артур Ванецян.
"В рамках мирных акций неповиновения были перекрыты более 50 улиц. Полиция применила в отношении мирных демонстрантов несоразмерную силу. Приводу подвергнуты порядка 400 граждан. Но от этого мы становимся еще сильнее, еще более решительными и уверенными в том, что до нашей окончательной победы осталось совсем немного. Сегодня в 19:00 всех вас жду на площади Франции", - написал Ванецян.