Անհասկանալի համազգեստով ինչ-որ մարդիկ ՀՀԿ երիտասարդական կազմակերպության նախագահ Հենրիխ Դանիելյանին տարել են անհայտ ուղղությամբ. Նրա գտնվելու վայրը հայտնի չէ 05/10/2022 10:05 | Մեկնաբանություն
Անհասկանալի համազգեստով ինչ-որ մարդիկ մուտք են գործել ՀՀԿ երիտասարդական կազմակերպության նախագահ Հենրիխ Դանիելյանի բնակարան և նրան տարել անհայտ ուղղությամբ։ Այդ մասին հայտնում է փաստաբան Բենիկ Գալստյանը։
«Այսօր՝ ժամը 07:15-ին ոստիկանության աշխատակից ներկայացած առանց տարբերանշանների ինչ-որ անհասկանալի համազգեստով անձինք խաբեությամբ՝ խուզարկություն կատարելու պատրվակով մուտք են գործել ՀՀԿ երիտասարդական կազմակերպության նախագահ Հենրիխ Դանիելյանի բնակարան և նրան տարել անհայտ ուղղությամբ։

Какие-то люди при непонятных обстоятельствах увезли “республиканца” Генриха Даниеляна в неизвестном направлении - адвокат 05/10/2022   10:42  |  Комментарий
Какие-то люди при непонятных обстоятельствах вошли в квартиру председателя молодежной организации Республиканской партии(РПА) Генриха Даниеляна и увезли его в неизвестном направлении. Об этом сообщил адвокат Беник Галстян.
“Сегодня около 07:15 представившиеся сотрудниками полиции лица в непонятное форме обманным путем, под предлогом проведения обыска, вошли в квартиру вошли в квартиру председателя молодежной организации РПА Генриха Даниеляна и увезли его в неизвестном направлении. До сих пор я пытаюсь выяснить местонахождение Генриха”, - написал адвокат.