Նիկոլ Փաշինյանը դիմում է «հին ու բարի մեթոդների»՝ սադրանքների.իշխանությունն ակնհայտորեն խուճապի մեջ է(տեսանյութ) 05/10/2022 12:33 | ԼՐԱՀՈՍ
Իշխանությունն ակնհայտորեն խուճապի մեջ է, այդ խուճապը պայմանավորված է նրանով, որ «Դիմադրության» շարժումը օր օրի թափ է հավաքում և հասարակական: Այս մասին լրագրողների հետ զրույցում աաց «Հաայստան» խմբակցության պատգամավոր Ագնեսա Խամոյանը.
«Տրամադրություններին լավ տիրապետող Նիկոլ Փաշինյանը շատ լավ հասկանում է, որ շարժումը օր օրի մեծանում է, նա դիմում է հին ու բարի մեթոդների՝ սադրանքների, որոնցում ներքաշվում են նաև տարեց մարդիկ, նույն բնորոդուհու պատմությունը՝ ախուրյանցի Անոյի, նույնպես շատ ցցուն էր, իրենց «գնել-մնելներից» անցում են կատարել նոր լեվլների»,-հայտարարեց Խամոյանը՝ ընդգծելով, որ նման սադրանքներով չեն կասեցնելու իրենց շարժումը:

Власти явно в панике, Пашинян прибегает к "старым добрым методам", провокациям - Хамоян 05/10/2022   12:44  |  Лента новостей
Власти явно в панике, эта паника вызвана тем, что Движение сопротивления день ото дня набирает обороты, заявила  в беседе с журналистами депутат парламента Армении от оппозиционной фракции “Армения” Агнесса Хамоян.
“Хорошо проинформированный о настроениях Никол Пашинян хорошо понимает, что движение день ото дня нарастает, и он прибегает к старым добрым методам, к провокациям, вовлекая в них также пожилых людей. История с жительницей Ахуряна Ано весьма яркий пример…”, - заявила Хамоян. Она подчеркнула, что подобными провокация дв ижение не остановить