Սա մեր երկրի, մեր երեխաների ապագայի, մեր հայ մնալու հարցն է.Լևոն Քոչարյանը կրկին ճանապարհ է փակել 05/04/2022   12:53  |  ԼՐԱՀՈՍ
Քաղաքացիները փակել են նաև Մասիվից Կենտրոն իջնող ճանապարհը: Երթևեկությունն այդ հատվածում դադարեցվել է: Այնտեղ է նաև ՀՀ երկրորդ նախագահ Ռոբերտ Քոչարյանի որդին՝ Լևոն Քոչարյանը.
«Արդեն կես ժամ է՝ ճանապարհը փակ է, մինչև ժամը 14.00 ակցիան կշարունակվի: Սա իշխանության համար պայքար չէ, սա մեր երկրի, մեր երեխաների ապագայի, մեր հայ մնալու հարցն է»,-ֆեյսբուքյան ուղիղ եթերում հայտարարեց Լևոն Քոչարյանը:

"Это не борьба за власть": сын Роберта Кочаряна вновь поучаствовал в акции неповиновения в Ереване 05/04/2022   13:10  |  Лента новостей
Протестующие против действующей власти Армении сегодня перекрыли также дорогу, ведущую из ереванского района Нор Норк в центр столицы. Там был также Левон Кочарян, сын второго президента Армении Роберта Кочаряна.
"Уже полчаса, как дорога закрыта. Акция продолжится до 14:00. Это не борьба за власть. Это борьба за нашу страну, за будущее наших детей, за то, чтобы оставаться армянином", - заявил Левон Кочарян в прямом эфире со своей страницы в Facebook.