Սոնան միշտ կմնա մեր սրտերում՝ որպես բացառիկ հայրենասեր և բարձր մարդկային արժանիքներ ունեցող ընկեր. Ո՞վ էր Փաշինյանի ավտոշարասյան կողմից վրաերթի ենթարկված հղի կինը 04/27/2022 13:25 | Մեկնաբանություն
Նիկոլ Փաշինյանի ավտոշարասյան կողմից վրաերթի ենթարկված, ապա՝ հիվանդանոցում մահացած հղի կինը Սոնա Մնացականյանն էր Support Our Heroes - Armenia կազմակերպության հիմնադիր անդամ, Կազմակերպության կողմից Արցախում կառուցվող «Թևեր» ՏՏ կենտրոնի ծրագրի ղեկավարն էր։
«Support Our Heroes – Armenia» կազմակերպությունը հայտարարությամբ է հանդես եկել՝ նշելով, որ Սոնան միշտ կմնա իրենց սրտերում՝ որպես բացառիկ հայրենասեր և բարձր մարդկային արժանիքներ ունեցող ընկեր:
«Խորը ցավով տեղեկացանք մեր կազմակերպության հիմնադիր անդամ, Կազմակերպության կողմից Արցախում կառուցվող «Թևեր» ՏՏ կենտրոնի ծրագրի ղեկավար Սոնա Մնացականյանի անժամանակ մահվան գույժի մասին: Սոնան միշտ կմնա մեր սրտերում՝ որպես բացառիկ հայրենասեր և բարձր մարդկային արժանիքներ ունեցող ընկեր:

Установлена личность беременной женщины, которую в Ереване насмерть сбил кортеж Пашиняна 04/27/2022   13:54  |  Комментарий
Установлена личность беременной женщины, которую насмерть сбил автомобиль из кортежа Никола Пашиняна.
Сона Мнацаканян работала в сфере информационных технологий, она Сообщение об этом распространила организация “Support Our Heroes – Armenia”. Сона Мнацаканян была членом-учредителем организации, руководителем программы ИТ-центра "Крылья", строящегося в Арцахе.
"С глубокой скорбью узнали о смерти сотрудницы-учредителя нашей организации Соны Мнацаканян. Сона навсегда останется в наших сердцах как истинный патриот, как друг с высокими человеческими качествами. Выражаем соболезнования членам семьи, родственникам и друзьям Соны", - говорится в заявлении организации.