Flyone Armenia ավիաընկերությունը պարզաբանել է` ինչու են չվերթները չեղարկվել 12/15/2021 13:05 | ԼՐԱՀՈՍ
«Flyone Armenia» ավիաընկերության Երևան-Մոսկվա ուղղությամբ դեկտեմբերի 15-ի և 16-ի չվերթները չեղարկվել են և ավիաընկերությունն այս կապակցությամբ հայտարարություն է տարածել։
«Հարգելի հայրենակիցներ, սիրելի ուղևորներ,
FLYONE ARMENIA ընկերությունը հայտնում է, որ ընկերությունից անկախ հանգամանքների ի հայտ գալու (այդ թվում, ռուսական պատկան մարմինների՝ կորոնավիրուսի համաճարակին հակազդելու մտահոգությունների հետ կապված) պատճառներով, ընկերությունը ստիպված է եղել չեղարկելու Երևան-Մոսկվա-Երևան երթուղով նախատեսված դեկտեմբերի 15-ին ու 16-ին չվերթները։
Ավիաընկերությունը արդեն իսկ ապահովել է նշված չվերթների բոլոր ուղևորների արագ ու անվտանգ տեղափոխման հնարավորությունը նշանակման վայրեր։ Մեր աշխատակիցները նշված չվերթների բոլոր ուղևորների հետ մշտական և անհատական կապի մեջ են, մեր ուղևորների ավիափոխադրման ու մնացած բոլոր ծառայությունների ողջ փաթեթի պատշաճ մատուցման համար։
Որևէ ուղևոր «դրսում չի մնացել» ու չի մնալու։
Ընկերության ուղևորների սպասարկման ծառայությունը հասանելի է բոլոր ուղևորների համար ու պատրաստ է օպերատիվ կերպով լուծել հնարավոր ցանկացած խնդիր։
Տեղեկացնում ենք, որ մյուս ուղղություններով ընկերության չվերթները կատարվելու են նախօրոք հայտարարված ժամանակացույցով։
FLYONE ARMENIA ընկերությունը հայցում է մեր ուղևորների ներողամտությունը առաջացած անհարմարությունների համար ու հայտնում, որ ներդնում ու ներդնելու է բոլոր ջանքերը հնարավորինս սեղմ ժամկետում առկա խնդիրները հաղթահարելու ուղղությամբ»,-նշված է հայտարարության մեջ։

Авиакомпания “Flyone Armenia” объяснила, почему отменила рейсы 12/15/2021 13:53 | Лента новостей
Авиакомпания “Flyone Armenia” сообщила, что отменила рейсы по маршруту Ереван-Москва, запланированные на 15-е и 16-е декабря.
"Компания была вынуждена отменить рейсы из-за непредвиденных обстоятельств(включая опасения компетентных российских органов по поводу эпидемиологической ситуации, связанной с коронавирусом). Авиакомпания уже обеспечила возможность быстрой и безопасной перевозки всех пассажиров упомянутых рейсов в места назначения", - говорится в заявлении.
В нем отмечается, что сотрудники авиакомпании находятся на постоянной связи со всеми пассажирами указанных рейсов для обеспечения их перевозки и оказания всех необходимых услуг.
"Ни один пассажир не остался и не останется на улице. Служба для пассажиров доступна всем и готова оперативно решать любые проблемы", - заявили в компании.
Сообщается, что рейсы по всем остальным направлениям будут выполнены по ранее объявленному расписанию.
Авиакомпания извинилась за доставленные неудобства и заверила, что предпринимает все необходимые действия для преодоления существующих проблем.
"Авиакомпания “Flyone Armenia” принесла извинения за причиненные неудобства и заверила в том, что прилагает и будет и впредь прилагать все усилия для преодоления существующих проблем в сжатые сроки", - говорится в заявлении.