Շատ շուտով որոշ կերպարներ իրենց մաշկին կզգան պատասխան հարվածը.պաշտպանը՝ Աղվան Հովսեփյանի կալանավորման մասին 09/08/2021 10:15 | Մեկնաբանություն
Ոչ ոք չմտածի, թե Աղվան Հովսեփյանն ընկճվելու է։ Ընդհակառակն։ Շատ շուտով որոշ կերպարներ իրենց մաշկին կզգան պատասխան հարվածը։ Այս մասին ֆեյսբուքյան իր էջում գրել է Աղվան Հովսեփյանի պաշտպան Գագիկ Խաչիկյանը։
«Աղվան Հովսեփյանը ծննդով ապարանցի է։ Պայքարելու կամքը ժառանգել է արյամբ։ Ոչ ոք չմտածի թե նա ընկճվելու է։ Ընդհակառակն։ Շատ շուտով որոշ կերպարներ իրենց մաշկին կզգան պատասխան հարվածը։ Ինչ վերաբերվում է կալանքի «հրամանագրին» (դրան որոշում անվանելը սազական չէ), ապա այն բողոքարկվելու է բոլոր հնարավոր եղանակներով»,֊գրել է Խաչիկյանը։

"Очень скоро ряд персонажей на собственной шкуре ощутят ответный удар": адвокат об аресте Агвана Овсепяна 09/08/2021 10:31 | Комментарий
Пусть никто не думает, что Агван Овсепян придет в отчаяние, написал адвокат бывшего генерального прокурора, экс-председателя Следственного комитета Армении Гагик Хачикян на своей странице в Facebook.
"Агван Овсепян родом из Апарана. Воля к борьбе у него в крови. Пусть никто не думает, что Агван Овсепян придет в отчаяние. Напротив. Очень скоро ряд персонажей на собственной шкуре ощутят ответный удар. Что касается "указа" об аресте(называть это решением неуместно), то оно будет обжаловано всеми возможными способами", - написал Хачикян.