ԱԺ նախագահ Ալեն Սիմոնյանն ու Նիկոլ Փաշինյանի աներձագը վայելում են հանգիստը Հունաստանում. Սկանդալային տեսանյութ 09/07/2021 16:28 | ԼՐԱՀՈՍ
Ազգային ժողովի նախագահ Ալեն Սիմոնյանն ու Նիկոլ Փաշինյանի աներձագ, ՔՊ-ական պատգամավոր Հրաչյա Հակոբյանն արձակուրդը վայելել են Հունաստանում։ Համացանցում տեսանյութ է տարածվել, թե ինչպես են Սիմոնյանը և Հակոբյանը մասնակցում ցերեկույթի։
Հունաստանի թանկարժեք ծովափնյա ռեստորանի այցելուները զվարճանում են փարթիի ժամանակ, պարում հունական, արտասահմանյան երաժշտության ներքո։ Թեժ խնջույքին ակտիվ մասնակցություն ունեն նաև Հայաստանի ԱԺ նախագահը եւ պատգամավոր Հակոբյանը։ ԱԺ նախագահը մեկ օր առաջ տիկնոջ հետ Հունաստանից լուսանկար է հրապարակել ինստագրամում և կից գրել. «3 օր հանգիստ միասին, երեք տարի անց»:

Ален Симонян и шурин Пашиняна наслаждаются отдыхом в Греции: в Сети появилось скандальное видео 09/07/2021   17:14  |  Лента новостей
Спикер Национального Собрания Армении Ален Симонян и шурин Никола Пашиняна, депутат от фракции "Гражданский договор" Грачья Акопян наслаждаются отдыхом в Греции. В Сети появилось видео участия чиновников в увеселительном мероприятии.
Посетители дорогого ресторана на морском побережье в Греции веселятся на пати, танцуют греческий танец, отплясывают под другие зарубежные композиции. Активное участие в "знойной" дневной вечеринке принимают и спикер НС Армении и депутат Акопян. За день до этого спикер парламента опубликовал фото с женой. "3 дня отдыха вместе три года спустя".