Էրեբունի վարչական շրջանի ղեկավարը հրաժարական է տվել 09/01/2021   11:40  |  ԼՐԱՀՈՍ
Էրեբունի վարչական շրջանի ղեկավար Արման Աբրահամյանը հրաժարականի դիմում է ներկայացրել։ Ֆեյսբուքյան իր էջում Արման Աբրահամյանը գրել է.
«Սիրելի՛ էրեբունցիներ, մոտ երեք տարի առաջ մենք միասին սկսեցինք աշխատել, պլաններ կազմել ու կյանքի կոչել տարբեր ծրագրեր ու վստահ եմ ՝ այսուհետ նույնպես այդ բարի ավանդույթներն ու լավ նախաձեռնությունները շարունակական են լինելու՝ ի նպաստ Էրեբունու բարօրության։
Ես փորձել եմ բոլոր նախաձեռնությունների հիմքում դնել օրենքը և գործել բացառապես այդ տիրույթում, ստեղծելով նորը՝ զարգացնելով հինը։
Ինձ մնում է միայն շնորհակալություն հայտնել իմ բնակիչներին, աշխատակազմին, մեր հավատարիմ գործընկերներին։
Սիրելի՛ էրեբունցիներ, դիմում եմ ներկայացրել դադարեցնելու իմ լիազորությունները՝ որպես վարչական շրջանի ղեկավար։

Глава ереванского района Эребуни Арман Абрамян подал в отставку 09/01/2021 13:30 | Лента новостей
Глава ереванского административного района Эребуни Арман Абрамян подал заявление об отставке. Об этом сообщил сам Абрамян на своей странице в Facebook.
"Дорогие жители района Эребуни, около трех лет назад мы вместе начали работать, строить планы и реализовывать различные программы, и я уверен, что отныне эти добрые традиции и хорошие инициативы будут продолжаться во благо Эребуни", - Абрамян.
Он указал, что старался все инициативы предпринимать на основе закона и действовать исключительно в этой плоскости, создавая новое, развивая старое.
"Мне остается лишь поблагодарить своих жителей, личный состав, наших верных партнеров. Дорогие жители района Эребуни, я представил заявление о прекращении моих полномочий на посту руководителя административного района. А желание у меня одно – мира нашей стране", - написал он.