«Ընդդիմադիր» հորջորջող որոշ շրջանակներ գալարվում են այն մտքից, որ իրենց երազած պատերազմը չի սկսվում. Ավելի մանրամասն՝ այսօր երեկոյան. Փաշինյան 05/20/2021 16:24 | ԼՐԱՀՈՍ
ՀՀ վարչապետի պաշտոնակատար Նիկոլ Փաշինյանն անդրադարձել է իր իսկ հայտարարած փաստաթղթի մասին հայտարարություններին, հավելելով, որ ավելի մանրամասն՝ երեկոյան.
«Ասք այն մասին, թե ինչպես են իրենց «ընդդիմադիր» հորջորջող որոշ շրջանակներ ամեն ինչ անում, որ ադրբեջանցի զինվորները չլքեն Հայաստանի տարածքը եւ գալարվում այն մտքից, որ իրենց երազած պատերազմը չի սկսվում, առավելեւս այն մտքից, որ կառավարության գործողություններում չկա եւ չի կարող լինել որեւէ դավադրություն:

Пашинян прокомментировал заявления о нашумевшем документе и обещал вечером представить подробности 05/20/2021 16:40 | Лента новостей
Исполняющий обязанности премьер-министра Армении Никол Пашинян прокомментировал заявления об упомянутом им же документе, пообещав вечером представить подробности.
“Сказ про то, как некоторые круги, именующие себя "оппозицией", делают все для того, чтобы азербайджанские военные не покинули территорию Армении и корчатся от мысли, что война, о которой они мечтали, не начинается, особенно от той мысли, что в действиях правительства нет и не может быть какого-либо заговора”, - написал он.