Քաղաքացիները չհիշեցին՝ վերջին 3 տարում ի՞նչ դրական փոփոխություններ են եղել Հայաստանում 04/28/2021   17:39  |  ԼՐԱՀՈՍ
«Փաստինֆո»-ի լրագրողն  այսօր հարցում է իրականացրել հանրության շրջանում՝ պարզելու՝ քաղաքացիները վերջին երեք տարում դրական ի՞նչ փոփոխություններ են նկատել Հայաստանում:
Քաղաքացիները դժվարացան հստակ նշել որևէ բարեփոխում և ասացին, որ եթե չլիներ համավարակը  և պատերազմը, Հայաստանում սոցիալական և տնտեսական նման վիճակ չէր ստեղծվի.
«Դրական որևէ փոփոխություն չեմ կարող նշել, միայն այն, որ պատերազմ պարտվեցինք, բավարար է, որ եղած լավ փոփոխությունները զրոյանան»,-ասաց հարցման մասնակիցներին մեկը:
21:55 13/04/2021  |  ԼՐԱՀՈՍԱմբողջ կառավարությունը թուրք է, մեզ էլ ծախեցին թուրքերին. քաղաքացիների արձագանքը
16:43 10/04/2021  |  ԼՐԱՀՈՍՔաղաքացիները Փաշինյանի հետ ապագա չեն տեսնում. հարցումներ՝ Երևանում
23:07 16/03/2021  |  ԼՐԱՀՈՍԲոլոլայի հեղինակը հիասթափված է իշխանություններից
10:08 13/03/2021  |  ՄամուլՀարցման արդյունքները ցույց են տվել մեր հասարակության ախտորոշումը. «168 Ժամ»
17:52 21/08/2020  |  ԼՐԱՀՈՍ«Երբ հրապարակում հարյուր հոգու կկախեն, այդ ժամանակ երկիրը կշտկվի». քաղաքացին՝ պարգևավճարների մասին
22:56 05/08/2020  |  ԼՐԱՀՈՍՀետևողական եմ լինելու գործի անաչառ քննությանը. Սոնա Ղազարյան
22:45 21/07/2020  |  ԼՐԱՀՈՍՆիկոլ Փաշինյանի ֆեյսբուքյան էջին վստահում է հարցվածների միայն 1%-ը. Արթուր Ղազինյան

Граждане затруднились с ответом на вопрос, какие положительные изменения произошли за последние три года в Армении 04/28/2021   17:55  |  Лента новостей
Корреспондент “ФактИнфо” сегодня провела опрос среди общественности. Журналист, в частности, поинтересовалась, какие положительные изменения граждане заметили за последние три года в Армении.
Респонденты затруднились указать какие-либо конкретные реформы. По их словам, если бы не эпидемия коронавируса и война, в Армении не сложилась бы подобная социально-экономическая ситуация.
“Я не могу упомянуть каких-либо положительных изменений. Одного только поражения в войне достаточно, чтобы все имевшие место положительные преобразования обнулились”, - сказала одна из респонденток.