Արցախում ականի վրա պայթել է ռուս խաղաղապահների մեքենան. երկու զինծառայող վիրավորվել է 04/27/2021   14:46  |  ԼՐԱՀՈՍ
Արցախում ռուս խաղաղապահների տեղափոխող մեքենա է պայթել ականի վրա, երկու խաղաղապահ վիրավորվել է։ Դեպքը տեղի է ունեցել 3 օր առաջ: «Փաստինֆո»-ի հետ զրույցում այս մասին ասաց Արցախի ՆԳՆ մամուլի խոսնակ Հունան Թադևոսյանը:
«Ավտոմեքենան պայթել է հակատանկային ականի վրա։ Վիրավորվել է 2 զինվորական։ Այս պահին վերջիններս բժշկական կենտրոնում են, նրանց կյանքին վտանգ չի սպառնում»,- նշեց Թադևոսյանը:
17:34 08/03/2021  |  ԼՐԱՀՈՍՌուս խաղաղապահները Իջևանի շուկայում գնումներ են անում
11:20 05/03/2021  |  ԼՐԱՀՈՍԱնհետ կորածների հարցով ռուս խաղաղապահներին է դիմել 2500 քաղաքացի
11:44 25/02/2021  |  ԼՐԱՀՈՍՌուս խաղաղապահների աջակցությամբ վերսկսվել է Լաչինի հիդրոէլեկտրակայանի շահագործումը. ՌԴ ՊՆ
10:02 11/02/2021  |  ՄամուլՂա­րաբաղի հայության կարգա­վիճակը կարելի է լուծել Մոսկվա-Բաքու երկկողմանի երկխոսության մակարդակում. Տարասով «Հրապարակը»
12:19 06/02/2021  |  ԼՐԱՀՈՍՌուս և թուրք զինծառայողները համատեղ վերահսկում են իրավիճակը Լեռնային Ղարաբաղում
11:13 25/01/2021  |  ԼՐԱՀՈՍԽաղաղապահները Արցախում հակաահաբեկչական վարժանքներ են անցկացնում. Դրանք հենց այնպես՝ գեղեցիկ կադրերի համար չեն արվում. WarGonzo

Автомобиль с российскими миротворцами подорвался на мине в Арцахе: двое военнослужащих получили ранения 04/27/2021 14:58 | Чрезвычайное просшествие
Автомобиль, перевозивший российских миротворцев, подорвался на мине в Арцахе. В результате взрыва двое российских военнослужащих получили ранения. Об этом “ФактИнфо” сообщил пресс-секретарь МВД Арцаха Унан Тадевосян.
“Машина подорвалась на противотанковой мине. Ранения получили двое военнослужащих. В настоящее время они находятся в медицинском центре. Их жизни вне опасности”, - отметил Тадевосян.