ԱԻՆ-ը քաղաքացիներին տարհանում է Օպերայից.ցուցադրական հատուկ տակտիկական ուսումնավարժանք 04/23/2021   12:22  |  ԼՐԱՀՈՍ
ԱԻՆ-ը հատուկ ուսումնավարժանք է իրականացնում  Ալ. Սպենդիարյանի անվան օպերայի և բալետի ազգային ակադեմիական թատրոնում։
ԱԻՆ-ից հայտնում են, որ  փրկարարական ծառայությունն անցկացնում է  «Հրդեհաշիջման և փրկարարական աշխատանքների կազմակերպումն ու իրականացումը» թեմայով ցուցադրական հատուկ տակտիկական ուսումնավարժանք, որի ընթացքում աշխատում է հրշեջ ծառայությունը, շտապօգնությունը, կոմունալ-էներգետիկ ցանցի վթարավերականգնողական տեխնիկան:
Հարակից տարածքի բնակչությանը հորդորում են չանհանգստանալ:
20:09 22/04/2021  |  Արտակարգ պատահարներՀաղարծին գյուղին հարակից անտառում քաղաքացին ընկել և վնասել է կողերը. ԱԻՆ
11:55 22/04/2021  |  ԼՐԱՀՈՍՊատերազմին մասնակցած անձանց, թիրախային խմբերին հոգեբանական աջակցություն կտրամադրվի. Կառավարությունը գումար հատկացրեց
22:06 21/04/2021  |  ԻՐԱԶԵԿՄԱՆ ՀԱՐԹԱԿՀՀ տարածքում կան փակ ավտոճանապարհներ
21:53 21/04/2021  |  Արտակարգ պատահարներԵրևանում ծառը քամուց կոտրվել և ընկել է կայանած ավտոմեքենաների վրա

Не волнуйтесь: МЧС Армении отрабатывает эвакуацию людей из Театра оперы и балета при пожаре 04/23/2021   12:34  |  Лента новостей
МЧС Армении проводит учения в Национальном академическом театре оперы и балета имени Александра Спендиаряна в Ереване.
Как сообщили в МЧС, спасательная служба проводит показательное тактическое занятие на тему "Организация и проведение пожаротушения и спасательных работ",в котором задействованы пожарная служба "Скорая помощь", аварийно-восстановительная техника коммунально-энергетической сети. МЧС призывает жителей близлежащих домов не волноваться.