Վարչապետը հանձնարարել է Ոստիկանության եւ ԱԱԾ պետերին անհետաձգելի միջոցառումներ ձեռնարկել այսօր տեղի ունեցածի կապակցությամբ. Խոսնակ 04/21/2021 16:58 | ԼՐԱՀՈՍ
Վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանը խորհրդակցություն է անցկացնում Սյունիքի մարզպետարանի շենքում: Անդրադարձել է 44-օրյա պատերազմի հետեւանքով Սյունիքում ստեղծված իրավիճակին, կառավարության ձեռնարկած միջոցառումներին, սահմանային անվտանգության ապահովմանը, ինչպես նաեւ այսօր Ագարակում եւ Մեղրիում տեղի ունեցածին։ Վարչապետի խոսնակն էլ հավելել է, որ Ոստիկանության եւ ԱԱԾ պետերին հրամայվել է անհետաձգելի միջոցառումներ ձեռնարկել այսօր տեղի ունեցածի կապակցությամբ։
«Խոսքի ավարտին վարչապետը հանձնարարել է Ոստիկանության եւ ԱԱԾ պետերին անհետաձգելի միջոցառումներ ձեռնարկել այսօր տեղի ունեցածի կապակցությամբ»,- գրել է վարչապետի խոսնակ Մանե Գևորգյանը։

Премьер поручил главам Полиции и СНБ предпринять неотложные меры в связи с сегодняшними событиями в Сюнике - Геворкян 04/21/2021   17:16  |  Лента новостей
Премьер-министр Армении Никол Пашинян проводит совещание в администрации Сюникской области. В ходе совещания премьер коснулся ситуации, сложившейся вследствие 44-дневной войны, предпринятых правительством мероприятий, обеспечения безопасности границ, а также произошедших сегодня Событий в Агараке и Мегри. Пресс-секретарь премьера добавила, что главам Полиция и СНБ  поручено предпринять неотложные меры в связи с сегодняшними событиями.
“В завершение своей речи премьер поручил главам Полиции и СНБ предпринять неотложные мероприятия в связи с произошедшим сегодня”, - написала Мане Геворкян.