Սեյրան Օհանյանի առողջական վիճակում որոշակի դրական տեղաշարժ կա 03/15/2021   15:30  |  ԼՐԱՀՈՍ
Սեյրան Օհանյանի առողջական վիճակը բարելավվելու միտումներ են նկատվում։ Այս մասին «Փաստինֆո»-ի հետ զրույցում ասել է ինքը՝ գեներալ-գնդապետ Սեյրան Օհանյանը։
Ավելի վաղ տեղեկացրել ենք, որ ՊՆ նախկին նախարար Սեյրան Օհանյանն առողջական խնդիրներով պայմանավորված մարտի 7-ին հոսպիտալացվել է: Եւ արդեն մեկ շաբաթ է, ինչ նա գտնվում է հոսպիտալում։
«Փաստինֆո»-ի հետ զրույցում Սեյրան Օհանյանը հայտնեց, որ իր առողջական վիճակը որոշակիորեն բարելավվել է.
«Մի հատվածում որոշակի բարելավում կա, մի հատվածում մի քիչ սրացում:Հույս ունեմ այս շաբաթ դուրս կգրվեմ»,- նշել է Օհանյանը:
10:19 05/03/2021  |  ՄեկնաբանությունԵրբ բարձրանանք Եռաբլուր՝ խոնարհվելու Սպարապետի անվան, սխրանքի առաջ, հիշելու ենք նրա անցած հերոսական ուղին և անհնար է չհիշենք նրա լքված արձանը Շուշիում.Սեյրան Օհանյան
21:14 01/03/2021  |  ԼՐԱՀՈՍԲանակի հայտարարությունը հեղաշրջման փորձ են անվանում միայն երկու հոգի՝ Էրդողանը և Փաշինյանը. Օհանյան
19:41 01/03/2021  |  ԼՐԱՀՈՍՄարտի 1-ի հիմնական ոճրագործը Նիկոլ Փաշինյանն է. Օհանյան
17:43 27/02/2021  |  ԼՐԱՀՈՍՀայաստանում գործում է լայն գործակալական մի մեծ շարասյուն, որի գլխավերևում կանգնած է Նիկոլ Փաշինյանը. Օհանյան
17:25 24/02/2021  |  ԼՐԱՀՈՍԻսկանդերի մասին Փաշինյանի հայտարարությունը հեռահար նպատակներ ունի. տարածաշրջանային այլ դերակատարների առաջ բացել Հայաստանի դռները. Սեյրան Օհանյան

В состоянии здоровья Сейрана Оганяна наблюдается улучшение 03/15/2021   15:44  |  Лента новостей
Улучшение наблюдается в состоянии здоровья бывшего министра обороны Армении Сейрана Оганяна. Об этом “ФактИнфо” сам генерал-полковник Сейран Оганян.
Ранее агентство сообщило, что экс-глава Минобороны Армении Сейран Оганяна из-за проблем со здоровьем был госпитализирован 7 марта. Он уже больше недели находится в больнице.
В беседе с “ФактИнфо” Сейран Оганян сообщил, что в его состоянии здоровья наблюдается определенное улучшение.
“Где-то есть улучшение, где-то – небольшое обострение. Надеюсь, что на этой неделе меня выпишут”, - отметил Оганян.
15:32 23/11/2020  |  Лента новостейАзербайджан объявил в международный розыск экс-министра обороны Армении Сейрана Оганяна
17:53 04/03/2020  |  Лента новостейЭкс-министру обороны Армении Сейрану Оганяну предъявили новое обвинение
14:22 03/03/2020  |  Суд по делу второго президента РАСейран Оганян отверг подозрения в свой адрес и допустил возбуждение новых дел до референдума