Հայաստան կժամանի ԵԱՀԿ գործող նախագահ Անն Լինդեն 03/15/2021   14:10  |  ԼՐԱՀՈՍ
Մարտի 15-ին Հայաստանի Հանրապետություն կժամանի ԵԱՀԿ գործող նախագահ, Շվեդիայի արտգործնախարար Անն Լինդեն:
Մարտի 16-ին ՀՀ ԱԳՆ-ում կկայանա Հայաստանի ԱԳ նախարարի և ԵԱՀԿ գործող նախագահի, Շվեդիայի ԱԳ նախարարի հանդիպումը։
13:19 15/12/2020  |  ԼՐԱՀՈՍԵԱՀԿ ՄԽ համանախագահները հորդորել են հնարավորինս շուտ ավարտել ձերբակալվածների փոխանակումը և արագացնել դիերի դուրսբերումը
17:27 12/12/2020  |  ԼՐԱՀՈՍԵԱՀԿ Մինսկի խմբի համանախագահները ժամանել են Բաքու
18:53 03/12/2020  |  ԼՐԱՀՈՍՄոսկվան ԵԱՀԿ-ից ակնկալում է ավելի շատ աջակցություն Արցախի հարցի կարգավորման գործընթացում
17:28 06/11/2020  |  Ադրբեջանական ռազմական ագրեսիա-2020ԵԱՀԿ-ում ՀՀ դեսպան․ Երկիր, որն օգտվում է ահաբեկիչների ծառայությունից, չի կարող որևէ պահանջ ներկայացնել Արցախի և նրա ժողովրդի հանդեպ
22:39 28/10/2020  |  Ադրբեջանական ռազմական ագրեսիա-2020Դավիթ Տոնոյանն ընդգծել Է Ռուսաստանի դերը՝ Ղարաբաղում մարտերի դադարեցմանն ուղղված ջանքերում
21:29 07/10/2020  |  Ադրբեջանական ռազմական ագրեսիա-2020ԱՀ Նախագահի միջազգային հակաահաբեկչական նոր կոալիցիա ձևավորելու մասին կոչը տարածվել է ԵԱՀԿ-ում.Արցախի ԱԳՆ
23:16 02/10/2020  |  Ադրբեջանական ռազմական ագրեսիա-2020ԵԱՀԿ ՄԽ համանախագահները կոչ են անում չթիրախավորել քաղաքացիական բնակչությանը

Действующий председатель ОБСЕ посетит Армению 03/15/2021   14:31  |  Лента новостей
Действующий председатель ОБСЕ, глава МИД Швеции Анн Линде прибудет в Армению 15-го марта. Об этом сообщает пресс-служба внешнеполитического ведомства Арм,ении.
16-го марта в МИД РА состоится встреча с главы внешнеполитического ведомства Армении Ара Айвазяна с Анн Линде.
11:16 23/02/2021  |  Карабахский конфликтНерешенность карабахского конфликта продолжает оставаться одним из ключевых вызовов региона – глава МИД Армении
13:11 10/02/2021  |  Карабахский конфликтДеятельность сопредседателей минской группы должна быть продолжена – замглавы МИД РФ
15:50 04/02/2021  |  Лента новостейЗамглавы МИД России обсудил с послом Швейцарии в Москве ситуацию вокруг Нагорного Карабаха
12:47 01/02/2021  |  Карабахский конфликтВопрос о статусе Нагорного Карабаха лучше отодвинуть на будущий период - Медведев
00:10 29/01/2021  |  Карабахский конфликтПоездка сопредседателей минской группы в Нагорный Карабах запланирована, даты пока нет - МИД РФ