ՀՀ վարչապետին սատարում են Թուրքիան և Ադրբեջանը. Փաշինյանի հրաժարականը պահանջող քաղաքացիները մուտք են գործել Կառավարության 3-րդ մասնաշենք 03/01/2021 13:14 | ԼՐԱՀՈՍ
Նիկոլ Փաշինյանի հրաժարականը պահանջող քաղաքացիները այս պահին մուտք են գործել Կառավարության 3-րդ մասնաշենք:
«Այս իշխանությունն այլևս չի ներկայացնում ՀՀ ազգային շահերը: Այս իշխանությունն իրավունք չունի ներկայացնել մեզ որպես ժողովուրդ և պետություն: Վարչապետը որևէ կապ չունի Հայաստանի հանրության հետ, նրան սատարում են Թուրքիան և Ադրբեջանը»,-հայտարարեց Նիկոլ Փաշինյանի հրաժարականը պահանջող քաղաքացին:

Премьера Армении поддерживают Турция и Азербайджан: добивающиеся отставки Пашиняна граждане вошли в правительственное здание 03/01/2021   13:32  |  Лента новостей
Граждане, требующие отставки Никола Пашиняна с поста премьер-министра Армении, вошли в третий корпус здания правительства.
“Эта власть больше не представляет национальные интересы Армении. Эта власть не имеет права представлять нас как народ и государство. Премьер не имеет никакого отношения к обществу Армении. Его поддерживают Турция и Азербайджан”, - заявил один из участников акции с требованием отставки Пащиняна.