Հասարակության լայն շերտերի շրջանում արտահերթ ընտրությունների պահանջ չկա, «Իմ քայլը» շարունակում է աջակցել Փաշինյանին 02/07/2021 22:25 | ԼՐԱՀՈՍ
Փետրվարի 7-ին Ազգային ժողովի <<Իմ քայլը>> խմբակցությունը հանդիպում է ունեցել վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանի հետ: Այս մասին հայտարարություն է տարածել ԱԺ«Իմ քայլը» խմբակցությունը:
Հանդիպման արդյունքում արձանագրվել է, որ արտահերթ խորհրդարանական ընտրություններ անցկացնելու մասին վարչապետի առաջարկը դրական արձագանք չի ստացել խորհրդարանական ընդդիմության կողմից, հասարակության լայն շերտերի շրջանում չկա արտահերթ ընտրությունների պահանջ, <<Իմ քայլը>> խմբակցությունը շարունակում է աջակցել վարչապետին և կառավարությանը նոյեմբերի 18-ին ներկայացված ճանապարհային քարտեզի իրականացման գործում։

Среди широкой общественности нет запроса на проведение досрочных выборов - фракция "Мой шаг" 02/08/2021 09:13 | Лента новостей
Фракция “Мой шаг” Национального собрания Армении провела в воскресенье встречу с премьер-министром страны Николом Пашиняном. Об этом сообщает пресс-служба правящей фракции.
В ходе встречи было констатировано, что предложение премьера о проведении внеочередных парламентских выборов не получило положительного отклика у парламентской оппозиции, среди широких слоев населения нет запроса на проведение внеочередных выборов. Фракция «Мой шаг» продолжает поддерживать премьер-министра и правительство в реализации «дорожной карты», представленной 18-го ноября.