Վարչապետը տեսակցել է անհայտության մեջ 70 օր գտնվելուց հետո հայրենիք վերադարձած զինծառայողներին 01/28/2021   17:07  |  ԼՐԱՀՈՍ
Վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանն այցելել է Այվածքաբանության ազգային կենտրոն և տեսակցել ապաքինման փուլում գտնվող հերոս ժամկետային զինծառայողներին, ովքեր 2020 թվականի դեկտեմբերի 20-ին հայրենիք են վերադարձել շուրջ 70 օր անհայտության մեջ գտնվելուց հետո:
Բուժանձնակազմը կառավարության ղեկավարին ներկայացրել է զինծառայողների առողջական վիճակն ու ապաքինման ընթացքը: Նիկոլ Փաշինյանը զրուցել է զինծառայողների հետ, մաղթել շուտափույթ ապաքինում և շնորհակալություն հայտնել անձնվեր ծառայության համար:
16:11 28/01/2021  |  ԼՐԱՀՈՍՄենք պետք է լավատեսությամբ զինվենք մեր ապագա անվտանգային միջավայրը կառուցելու համար. Նիկոլ Փաշինյան
10:37 28/01/2021  |  ԼՐԱՀՈՍՓաշինյանը խուսափեց պատասխանել «Շուշին ադրբեջանակա՞ն է» լրագրողի հարցին
09:55 28/01/2021  |  ՄամուլԻշխանության ստրուկն ու ստրուկի իշխանությունը «168 ժամ»
09:52 28/01/2021  |  ԼՐԱՀՈՍՆիկոլ Փաշինյանն այցելել է Եռաբլուր
09:49 28/01/2021  |  ՄամուլԻշխանությունները դատական համակարգը ուզում են վերածել իրենց քաղաքական կցորդի
09:45 28/01/2021  |  ՄամուլՓակ քննարկում է եղել. հնարավոր է բուհերում փետրվարի 8-ից դասերը սովորական ռեժիմով վերսկսեն «Հրապարակ»

Пашинян проведал военнослужащих, вернувшихся на Родину после 70 дней пребывания в безвестности 01/28/2021   17:27  |  Лента новостей
Премьер-министр Армении Никол Пашинян посетил Национальный ожоговый центр, где навестил военнослужащих срочной службы, которые 20 декабря 2020 года вернулись на Родину после 70 дней пребывания в безвестности. Об этом сообщает пресс-служба премьер-министра.
Врачи рассказали главе правительства о состоянии здоровья военнослужащих и процессе их выздоровления. Никол Пашинян поговорил с военнослужащими, пожелал им скорейшего выздоровления и поблагодарил за самоотверженную службу.