Գորիս-Կապան միջպետական ավտոճանապարհի Որոտան-Դավիթ Բեկ հատվածում սահմանային միջադեպեր չեն արձանագրվել. ՊՆ 01/14/2021   10:52  |  ԼՐԱՀՈՍ
Հունվարի 13-ին և 14-ի առավոտյան ՀՀ պետական սահմանի հայ-ադրբեջանական շփման գծի ամբողջ երկայնքով պահպանվել է կայուն օպերատիվ իրավիճակ:Այս մասին հայտնում են ՀՀ ՊՆ Տեղեկատվության և հասարակայնության հետ կապերի վարչությունից։
17:25 13/01/2021  |  ԼՐԱՀՈՍՈրդուց շուրջ 100 օր որևէ լուր չունեցող հայրը որպես կասկածյալ ցուցմունք է տվել. Նրա ձերբակալության ժամկետը լրանում է այսօր
18:52 12/01/2021  |  ԼՐԱՀՈՍՊատերազմում անհետ կորած որդուց լուր չունեցող հորը սպառնում է ազատազրկում՝ 5-ից 10 տարի ժամկետով
18:27 12/01/2021  |  ԼՐԱՀՈՍՎշտից նեղված խեղճ ու կրակ ծնողին են ձերբակալում. նույն հաջողությամբ պետք է դատվեն նաև այն մարդիկ, որոնք ծնողին հասցրին այդ վիճակին. Արսեն Ղուկասյան
16:54 12/01/2021  |  ԼՐԱՀՈՍԱնհետ կորած զինվորի հորը ձերբակալել են
15:24 12/01/2021  |  ԼՐԱՀՈՍՀակաօդային պաշտպանության վարժանքներ
15:05 12/01/2021  |  ԼՐԱՀՈՍԳորիս-Կապան միջպետական ավտոճանապարհի Որոտան-Դավիթ Բեկ հատվածում, սահմանային միջադեպեր չեն արձանագրվել. ՀՀ ՊՆ

Роберт Кочарян подал новый иск против Никола Пашиняна
В Азербайджане начали всплывать "несуществующие" потери: родственники без вести пропавших встретились с генпрокурором
04/08/2021 14:33
Москва готова к худшим сценариям развития отношений с США, заявили в Кремле
04/08/2021 14:15
Москва готовит новый документ, которым более четко будет определен статус российских миротворцев в Арцахе - аналитик
04/08/2021 13:49
США осудили организованный турецкой молодежью пир во дворе армянского монастыря на Кипре
04/08/2021 13:31
Генпрокурор России прибыл в Армению
Приграничных инцидентов на трассе Горис-Капан не зарегистрировано – Минобороны Армении 01/14/2021 11:11 | Лента новостей
Стабильная оперативная обстановка сохранялась 13 января и утром 14 января по всей протяженности армяно-азербайджанской линии соприкосновения государственной границы РА. Об этом сообщает пресс-служба министерства обороны Армении.