Քաղաքագետ Գեղամ Նազարյանի՝ պատերազմում զոհված որդու հոգեհանգիստը տեղի կունենա հունվարի 7-ին 01/06/2021 11:35 | Մեկնաբանություն
«Այլընտրանքային նախագծեր» խմբի անդամ, քաղաքագետ Գեղամ Նազարյանը, ում տղան պատերազմի անհետ կորած զինծառայողների թվում էր, գրում է.
«Աբգարիս հոգեհանգիստը տեղի կունենա հունվարի 7-ին ժամը 18.00-ից Էրեբունի շրջանում գտնվող Մեմորիալ սգո սրահում (Այվազովսկի 14/4)։ Հուղարկավորությունը հունվարի 8-ին ժամը մեկին Տավուշի մարզի Կիրանց գյուղում»։
Գեղամ Նազարյանը դեռ դեկտեմբերի 30-ին հայտնել էր, որ որդին անհետ կորած է, որևէ լուր չունեն, նույն վիճակն է, նույն անորոշությունը, նույն սպասումները։

Панихида по погибшему на войне сыну политолога Гегама Назаряна состоится 7 января 01/06/2021 11:52 | Комментарий
Член группы "Альтернативные проекты", политолог Гегам Назарян, сын которого был среди пропавших без вести военнослужащих, сообщил, что панихида по Абгару состоится 7 января.
"Панихида по моему Абгару состоится в 18.00 7 января в Мемориальном зале похорон в Эребунинском районе (Айвазовского 14/4). Похороны пройдут в 13:00 8 января в селе Киранц Тавушской области", - написал он.
Гегам Назарян еще 30 декабря сообщил, что его сын пропал без вести, что у них нет никаких вестей: та же ситуация, та же неопределенность, те же ожидания.