Տեղեկությունը կեղծ է. «Հայրենիք» զորախմբի ամբողջ զինամթերքը Վարդենիսում փաստաթղթավորված հանձնվել է ռազմական ոստիկանությանը. Բաբայան 01/05/2021   15:48  |  ԼՐԱՀՈՍ
«Հայրենիք» կուսակցության անդամ Արսեն Բաբայանը հերքել է տեղեկություններն առ այն, թե Արթուր Վանեցյանի հրամանատարությամբ զորախումբը զենքով լի ՈՒԱԶ մակնիշի մեքենա է թողել Շուշիում:
«Դավաճան նիկոլի անբարոյականի վաստակների ֆեյք կայքերը, որոնք ղեկավարվում են հայտնի ՊՈԱԿ-ի կողմից, կեղծ տեղեկություն են տարածում, թե իբր մեր զորախումբը (գեներալ-մայոր Ա.Վանեցյանի հրամանատարությամբ) զենքով լի ՈՒԱԶ մակնիշի մեքենա է թողել Շուշիում:
Պաշտոնապես հայտնում եմ, որ դավաճան իշխանության անբարոյականների զավակների կեղծ կայքում հրապարակված լուսանկարի մեքենայից մեր զորախումբը չի ունեցել, իսկ զորախմբի ամբողջ զինամթերքը Վարդենիսում փաստաթղթավորված հանձնվել է ռազմական ոստիկանությանը», - ֆեյսբուքում գրել է Ա.Բաբայանը:
16:21 28/12/2020  |  ԼՐԱՀՈՍՎերջին օրերին նկատում ենք ոստիկանության ապօրինի ագրեսիվություն. Բաբայան
15:56 26/12/2020  |  ԼՐԱՀՈՍՆիկոլաբարո դուրսպրծուկները նոր կեղծ ձայնագրություն են ուզում բեմադրել . Արսեն Բաբայան
12:03 26/12/2020  |  ՄեկնաբանությունԴավաճանը հասկացավ, որ իր հեռանալն այլևս չունի որևէ այլընտրանք. Արսեն Բաբայան
13:23 25/12/2020  |  ՄեկնաբանությունԱլիևը, Գորիսից ընդամենը 6 կմ հեռավորության վրա կանգնած հայտարարել է, որ 2021 թվականին էականորեն ավելացնելու է բանակի ֆինանսավորումը. Բաբայան
12:23 22/12/2020  |  ԼՐԱՀՈՍՆիկոլ Փաշինյանը, որ 2018թ-ին ասում էր, թե ինքը չի վախենում մահից, այսօր շրջում է 200-300 թիկնազորով և զինված ինքնաձիգով.Արսեն Բաբայան
10:55 22/12/2020  |  ՄեկնաբանությունԳործադուլը Սահմանադրությամբ սահմանված անձի իրավունք է, որի առանց խոչընդոտների իրագործումը երաշխավորված է օրենսդրությամբ.Արսեն Բաբայան
11:15 15/12/2020  |  ՄեկնաբանությունԻնչու Նիկոլ Փաշինյանից չենք պահանջում արտահերթ ընտրություններ.Արսեն Բաբայան

Соратник Ванецяна назвал лживой информацию об оставленном их отрядом в Шуши грузовике с оружием 01/05/2021   16:22  |  Лента новостей
Член партии “Отечество” Арсен Бабаян опроверг сведения о том, что отряд под командованием лидера политисилы, бывшего главы Службы нацбезопасности Армении Артура Ванецяна оставил доверху груженный оружием УАЗ в Шуши.
“Фейк-сайты аморальных выродков предателя Никола, которыми руководят из известного ГНКО, тиражируют лживую информацию о том, что якобы наш отряд(под командованием генерал-майора А. Ванецяна) оставил доверху груженный оружием автомобиль марки УАЗ” в Шуши. Официально сообщаю, что у нашего отряда не было машины, запечатленной на снимке, опубликованном на фейковом сайте аморальных выродков предательской власти. Все боеприпасы отряда были сданы Военной полиции в Варденисе в задокументированном виде”, - написал Бабаян на своей странице в Facebook.