Ազգային հերոս Արկադի Տեր-Թադևոսյանի քաղաքացիական խորհուրդ ձևավորելու գաղափարը կյանքի է կոչվում.Մանասերյան 12/23/2020   14:54  |  ԼՐԱՀՈՍ
Բոլոր նրանք, ովքեր տալու բան ունեն հայրենիքին՝ իրենց մասնագիտական կենսափորձով, երկրի տնտեսության, ռազմա-արդյունաբերական համալիրի, գիտության և այլ ոլորտների զարգացման ծրագիր կամ հստակ ձևակերպված առաջարկ ունեն, կարող են միանալ: Ֆեսբուքի իր էջում գրել է տնտեսագիտության դոկտոր, պրոֆեսոր Թաթուլ Մանասերյանը.
«Սկսում ենք:
Ազգային հերոս Արկադի Տեր-Թադևոսյանի ՔԱՂԱՔԱՑԻԱԿԱՆ ԽՈՐՀՈՒՐԴ ձևավորելու գաղափարը կյանքի է կոչվում: Բոլոր նրանք, ովքեր տալու բան ունեն հայրենիքին՝ իրենց մասնագիտական կենսափորձով, երկրի տնտեսության, ռազմա-արդյունաբերական համալիրի, գիտության և այլ ոլորտների զարգացման ծրագիր կամ հստակ ձևակերպված առաջարկ ունեն, կարող են միանալ:
Երկար մեկնաբանություններ պետք չեն: Նշեք անուն ազգանուն, հեռախոսահամար, էլեկտրոնային փոստի հասցե և ոլորտը:

Идея национального героя Аркадия Тер-Тадевосяна претворяется в жизнь - Манасерян 12/23/2020   16:08  |  Лента новостей
Идея национального героя Аркадия Тер-Тадевосяна (Командоса) о формировании Гражданского совета воплощается в жизнь, сообщил на своей странице в Facebook глава исследовательского центра "Альтернатива", доктор экономических наук Татул Манасерян.
"Все, кто стремится использовать свой профессиональный жизненный опыт во благо Родины, развития экономики, военно-промышленного комплекса, науки и других сфер деятельности или у него есть четко сформулированное предложение, может присоединиться. Времени для долгих комментариев нет", - написал Манасерян.
“Укажите свое имена, телефонный номер, адрес электронной почты и  сферу деятельности. "К делу!" - добавил экономист.