Արցախի ժողովրդի, իշխանությունների և անձամբ իմ անունից վշտակցում եմ Մանվել Գրիգորյանի ընտանիքին ու զինակիցներին.Արայիկ Հարությունյան 11/20/2020 10:08 | Մեկնաբանություն
«Խորը ցավ ապրեցի՝ լսելով «Արցախի հերոս», 1992-1996 թվականներին ԼՂՀ Գերագույն խորհրդի պատգամավոր, Երկրապահ կամավորականների միության նախկին նախագահ, գեներալ-լեյտենանտ Մանվել Գրիգորյանի մահվան բոթը,-գրել է Արցախի նախագահ Արայիկ Հարությունյանը:
«Անուրանալի է նրա ավանդը մեր հայրենիքի պաշտպանության ու կայացման գործում։
Արցախի ժողովրդի, իշխանությունների և անձամբ իմ անունից վշտակցում եմ Մանվել Գրիգորյանի ընտանիքին ու զինակիցներին, մաղթում տոկունություն ու ոգու կորով։

Президент Арцаха выразил соболезнования в связи с кончиной генерала Манвела Григоряна 11/20/2020 11:02 | Лента новостей
Президент Республики Арцах Араик Арутюнян выразил соболезнования в связи с кончиной генерала Манвела Григоряна.
“Испытал глубочайшую боль, услышав о кончине Героя Арцаха, депутата Верховного совета НКР, бывшего главы Союза добровольцев "Еркрапа" генерал-лейтенанта Манвела Григоряна. Его вклад в дело защиты и становления нашей Родины неоспорим. От имени народа, властей Арцаха и от себя лично выражаю соболезнования семье и товарищам по оружию Манвела Григоряна, желаю стойкости и твердости духа”, - написал Арутюнян.
Президент Арцаха отметил, что имя Манвела Григоряна навечно вписано в героические страницы нашей истории.