Մարտունիի և Շուշիի ուղղություններում շարունակվել են անհայտ կորածների որոնման և զոհվածների մարմինների դուրսբերման աշխատանքները 11/18/2020   11:18  |  ԼՐԱՀՈՍ
Նոյեմբերի 17-ին, մինչև ուշ երեկո, Կարմիր խաչի միջազգային կոմիտեի և ՌԴ խաղաղապահ զորախմբի ներկայացուցիչների աջակցությամբ, Մարտունիի և Շուշիի ուղղություններում շարունակվել են անհայտ կորածների որոնման և զոհվածների մարմինների դուրսբերման աշխատանքները։ Ռազմական գործողությունների անցկացման վայրերում որոնողական աշխատանքները շարունակվում են` ներառելով նոր, ավելի ընդգրկուն տարածքներ:
17:46 16/11/2020  |  ԼՐԱՀՈՍ«Ղարաբաղ կարպետը» իր գորգերը վաճառքի է հանում գնից 30 տոկոս զեղչով
21:09 14/11/2020  |  ԼՐԱՀՈՍԿգործադրենք բոլոր ջանքերը՝ Արցախի տարածքային ամբողջականության վերականգնման և միջազգային ճանաչման համար.Մայիլյան
15:44 14/11/2020  |  ԼՐԱՀՈՍՌԴ ՊՆ-ն հրապարակել է Արցախի նոր քարտեզը
18:43 05/11/2019  |  Արտակարգ պատահարներ31-ամյա կինը որոնվում է որպես անհետ կորած (ՏԵՍԱՆՅՈՒԹ)
13:45 20/03/2019  |  Քրեական խրոնիկոնՈրպես անհետ կորած որոնվող 18-ամյա Մարիամ Հունանյանը հայտնաբերվել է
20:46 11/05/2018  |  ԼՐԱՀՈՍՀՀ ոստիկանությունը որոնում է անհետ կորած Խաչատուր Գևորգյանին
17:39 25/08/2016  |  ԼՐԱՀՈՍՔաղաքացու անհետ կորելու դեպքով գործ է հարուցվել
20:09 20/10/2015  |  ԼՐԱՀՈՍՋրաշխարհի հարևանությամբ գտնվող այգում հուշարձան կտեղադրվի՝ ի հիշատակ արցախյան ազատամարտի ընթացքում անհայտ կորածների
19:36 23/06/2015  |  ԼՐԱՀՈՍԱրմեն Կապրիելյան. Լայն թափով շարունակվում են անհայտ կորած անձանց որոնման աշխատանքները

Поиск без вести пропавших и эвакуация тел погибших ведется на обширных территориях близ Шуши и Мартуни 11/18/2020   11:38  |  Азербайджанская военная агрессия-2020
Работы по поиску без вести пропавших и эвакуации тел погибших в направлениях Мартуни и Шуши продолжались 17 ноября до позднего вечера при поддержке Международного комитета Красного креста и представителей российского миротворческого контингента. Об этом сообщает пресс-служба Министерства обороны Армении.
Поисковые работы в местах ведения боевых действий продолжается, включая новыe, более обширные территории.
16:07 17/11/2020  |  Азербайджанская военная агрессия-2020"Пришлось выбирать между очень плохим и трагедией": глава Генштаба ВС Армении о попытках остановить войну в Арцахе