Երեկ ուշ երեկոյան Լևոն Տեր-Պետրոսյանին է այցելել Արկադի Ղուկասյանը. Նա կոնկրետ առաջարկներ է արել 11/13/2020   13:57  |  ԼՐԱՀՈՍ
Երեկ ուշ երեկոյան ՀՀ Առաջին նախագահ Լևոն Տեր-Պետրոսյանին է այցելել Արցախի նախկին նախագահ Արկադի Ղուկասյանը, որն իր մտահոգություներն է արտահայտել Ացախում տիրող իրավիճակի կապակցությամբ` միաժամանակ կոնկրետ առաջարկներ անելով Հայաստանի իշխանություններից ակնկալվող գործողությունների վերաբերյալ: Այս մասին Facebook-ի իր էջում գրել է Լեւոն Տեր-Պետրոսյանի խոսնակ Արման Մուսինյանը:
«Տեր-Պետրոսյանը, կարևորելով այդ առաջարկները, խորհուրդ է տվել անմիջապես դիմել ՀՀ վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանին»,-հավելել է նա:
18:19 12/11/2020  |  ԼՐԱՀՈՍԼեւոն Տեր–Պետրոսյանի հանդիպումը ՌԴ դեսպանի հետ
09:23 23/09/2020  |  ՄամուլՏեր-Պետրոսյանն ընդդեմ Փաշինյանի՞. սկանդալային մանրամասներ են գաղտնազերծվել. «Փաստ»
13:48 10/09/2020  |  ԼՐԱՀՈՍՏեր-Պետրոսյանը ՌԴ դեսպանին ասել է՝ կապ չունի Փաշինյանի հետ․ նա պնդել է, որ քաղաքական հետաքրքրություն չունի. politik.am

Аркадий Гукасян навестил Левона Тер-Петросяна: экс-президент Арцаха представил конкретные предложения 11/13/2020 14:12 | Лента новостей
Накануне поздно вечером первого президента Армении Левона Тер-Петросяна навестил бывший президент Арцаха Аркадий Гукасян .Об этом сообщил пресс-секретарь первого президента Армении Арман Мусинян на своей странице в Facebook.
Аркадий Гукасян выразил свою обеспокоенность в связи с создавшейся в Арцахе ситуацией, одновременно представив конкретные предложения относительно ожидаемых от властей Армении действий.
"Тер-Петросян, придав важность этим предложениям, порекомендовал ему немедленно обратиться к премьер-министру РА Николу Пашиняну", - добавил он.