ՊԲ ուժերը հակառակորդի համար իսկական «դժոխք» են կազմակերպել.ՊԲ 11/03/2020 14:17 | Ադրբեջանական ռազմական ագրեսիա-2020
Շարունակվում են թշնամական ուժերի ոչնչացման գործողությունները: Այս մասին հայտնում է ԱՀ պաշտպանության բանակը։
Վերջին օրերին տեղի ունեցած և առայսօր հարավ-արևելյան ճակատային գծում (Շեխեր-Կարմիր Շուկա – Թաղավարդ բնագիծ) շարունակվող մարտական գործողությունների արդյունքում ՊԲ ուժերն ու կամավորականները հակառակորդի համար իսկական «դժոխք» են կազմակերպել մեր անտառներում ու ձորերում: Հայտնում է ՊԲ-ն:
Թշնամական ահաբեկչական խմբավորումները, հատուկ նշանակության ստորաբաժանումները կրել ու շարունակում են կրել մարդկային ու ռազմատեխնիկական մեծ կորուստներ:
Թշնամական ուժերի տեղաբաշխման շրջաններում ներկա դրությամբ շարունակվում են լրահետախուզման և կրակային խոցման գործողությունները:

Силы Армии обороны Арцаха и добровольцы устроили противнику настоящий ад(ФОТО) 11/03/2020   14:23  |  Азербайджанская военная агрессия-2020
Продолжаются операции по уничтожению вражеских сил, сообщает пресс-служба Армии обороны Республики Арцах.
"В результате  развернувшихся в последние дни и по сей день продолжающихся на юго-восточной линии фронта(Шехер-Кармир Шука - Тагавард)боевых действий силы Армии обороны и добровольцы устроили настоящий "ад" противнику в наших лесах и ущельях", - говорится в сообщении.
Отмечается, что вражеские террористические группировки, подразделения специального назначения понесли и продолжают нести крупные потери в живой силе и военной технике.
"В районе расстановки вражеских сил в настоящее время продолжаются действия по доразведыванию и огневому поражению", - отмечается в сообщении.