Քաղաքակրթություն, մարդասիրություն, մշակույթ․․․ այս արժեքների կողքով անգամ չեն անցել թրքանման տականքները. Արմեն Մուրադյան 10/28/2020 16:37 | Ադրբեջանական ռազմական ագրեսիա-2020
«Ստեփանակերտի ծննդատունն է թուրք ենիչերների հարձակումից հետո․․․
Կոչ եմ անում աշխարհում ապրող բոլոր հայ բժիշկներին բողոքի ձայն բարձրացնել, աշխարհին ցույց տալ, թե ինչ բարբարոսություններ են անում այս թրքանման գիշատիչ խավարասերները.»,-գրել է ԵՊԲՀ ռեկտոր Արմեն Մուրադյանն ու ֆեսբուքյան էջում հրապարել տեսանյութ։
«Թուրքի տեսակը․․․
Միշտ նույն մարդասպանը, հրեշը ու գիշատիչը․․․քաղաքակրթություն, մարդասիրություն, մշակույթ․․․ այս արժեքների կողքով անգամ չեն անցել թրքանման տականքները...

Почерк турка! Ректор Ереванского медуниверситета прокомментировал обстрел роддома Степанакерта 10/28/2020 17:03 | Азербайджанская военная агрессия-2020
Ректор Ереванского государственного медицинского университета Армен Мурадян опубликовал на своей странице в Facebook кадры обстрела турецкими янычарами роддома.
"Призываю всех армянских врачей мира, поднимите голос протеста, покажите миру, какие варварства творят эти туркообразные хищники-мракобесы", - написал Мурадян.
"Это – почерк турка!Они всегда были убийцами, монстрами и хищниками… Цивилизация, гуманизм, культура․․․ эти туркообразные сволочи даже мимо этих ценностей не прошли․․․ ", - добавил Мурадян.