ՊԲ-ն տեսանյութ է հրապարակել հակառակորդի կողմից խաղաղ բնակավայրերի, այդ թվում Ստեփանակերտի թիրախավորման մասին 10/04/2020   11:55  |  Ադրբեջանական ռազմական ագրեսիա-2020
Հակառակորդը շարունակում է խաղաղ բնակավայրերը, այդ թվում՝ մայրաքաղաք Ստեփանակերտը թիրախավորել միջազգային մարդասիրական իրավունքով արգելված զինատեսակներից:
ՊԲ-ն արդեն իսկ հասցնում է հզոր հարվածներ Ադրբեջանի խորը թիկունքում տեղակայված կարևորագույն ռազմական օբյեկտներին: Լարվածությունը հակամարտության գոտում ևս մեկ աստիճանով բարձրացնելու ամբողջ պատասխանատվությունն ընկնում է ադրբեջանական կողմի վրա:
14:11 03/10/2020  |  Ադրբեջանական ռազմական ագրեսիա-2020Ալիեւն ու Էրդողանը միջազգային տիիբունալի առաջ պետք է կանգնեն. Արման Աբովյան
23:54 02/10/2020  |  Ադրբեջանական ռազմական ագրեսիա-2020Նախնական տվյալներով՝ Ստեփանակերտում հրետակոծության հետևանքով չորս քաղաքացի է վիրավորվել, մեկ մարդ զոհվել է. Բեգլարյան
23:46 02/10/2020  |  Ադրբեջանական ռազմական ագրեսիա-2020ԵԽ պատգամավոր. Թուրքիան ցույց է տալիս իր դեմքը

Противник продолжает из запрещенных видов оружия целиться по мирным населенным пунктам, в том числе и по Степанакерту 10/04/2020   12:04  |  Азербайджанская военная агрессия-2020
Противник продолжает из запрещенных видов оружия целиться по мирным населенным пунктам, в том числе и по столице Степанакерту. Об этом сообщает Армянский единый информационный центр со ссылкой на АО.
Армия Обороны Арцаха уже наносит мощные удары по важнейшим военным объектам, размещенным в глубоком тылу Азербайджана.
“Всю ответственность за повышение градуса напряжения на линии противостояния несет азербайджанская сторона’, - говорится в сообщении.