«Հայրենիք» կուսակցության խորհրդական է նշանակվել Վարդան Ոսկանյանը, մամուլի քարտուղար՝ Սոս Հակոբյանը 09/23/2020 17:21 | ԼՐԱՀՈՍ
Այսօր կայացել է «Հայրենիք» կուսակցության խորհրդի նիստը, որի ընթացքում քննարկվել են ներկուսակցական և երկրի ներքաղաքական իրավիճակին ու հնարավոր զարգացումներին վերաբերող հարցեր։
Կուսակցության նախագահ Արթուր Վանեցյանի առաջարկով և խորհրդի անդամների միաձայն հավանությամբ Խորհուրդը կուսակցության մամուլի քարտուղար է նշանակել «Հայրենիք»-ի խորհրդի անդամ Սոս Հակոբյանին։
Կուսակցության նախագահ Արթուր Վանեցյանի որոշմամբ՝ Վարդան Ոսկանյանը նշանակվել է հանրային կապերի հարցերով կուսակցության խորհրդական։
Շնորհավորելով գործընկերներին՝ Արթուր Վանեցյանը նշել է, որ կուսակցությունը համալրվում է արհեստավարժ մասնագետներով, որոնց ուսերին մեծ պատասխանատվություն է դրված։
Կուսակցության խորհուրդը քննարկել է նաև հոկտեմբերի 8-ին սպասվող համապետական հանրահավաքի հետ կապված հարցեր։

Ванецян обсудил с однопартийцами вопросы, связанные с предстоящим в октябре общегосударственным митингом 09/23/2020   17:45  |  Лента новостей
Сегодня состоялось заседание партии “Родина”, в ходе которого обсуждались внутрипартийные вопросы, внутриполитическая ситуация в стране и возможное развитие событий.
Сообщается, что Совет назначил пресс-секретарем партии члена Совета партии “Родина” Соса Акопяна. Его кандидатура была утверждена по предложению председателя партии Артура Ванецяна и при единогласном одобрении членов Совета.
По решению председателя партии Артура Ванецена Вардан Восканян назначен советником партии по связям с общественностью.
Поздравив коллег, Артур Ванецян отметил, что ряды партии пополняются умелыми специалистами, на плечи которых возложена большая ответственность.
Совет партии обсудил также вопросы, связанные с предстоящим 8-го октября общегосударственным митингом.