Երեկ Ֆրանսիայից ժամանած մեր բժիշկ գործընկերները արդեն իսկ անցել են աշխատանքի կովիդով զբաղվով 3 խոշոր ԲԿ-ներում. Թորոսյան 06/15/2020   10:36  |  Մեկնաբանություն
Առողջապահության նախարար Արսեն Թորոսյանը Ֆեյսբուքում գրել է.
«Երեկ Ֆրանսիայից ժամանած մեր բժիշկ գործընկերները արդեն իսկ անցել են աշխատանքի կովիդով զբաղվով 3 խոշոր ԲԿ-ների վերակենդանացման բաժանմունքներում` Սուրբ Գրիգոր Լուսավորիչ ԲԿ, Սուրբ Աստվածամայր ԲԿ և Վնասվածքաբանության և օրթոպեդիայի կենտրոն: Շնորհակալություն եմ հայտնում մեր բոլոր գործընկերներին նրանց այցը կազմակերպելու համար, այն իրապես օգտակար է լինելու մեր համար»:
11:13 14/06/2020  |  ԼՐԱՀՈՍԱրդյո՞ք այսպես չեն տարիներով կեղծվել ընտրությունները և «գնվել» մեր հայրենակիցների ձայները. Արսեն Թորոսյան
14:23 13/06/2020  |  ԼՐԱՀՈՍԱրսեն Թորոսյանը վրաերթի է ենթարկել 10-ամյա երեխայի
12:36 12/06/2020  |  ԼՐԱՀՈՍՖրանսիայից 10 բժիշկ հատուկ չվերթով վաղը կգա Հայաստան. Թորոսյան
11:46 12/06/2020  |  ԿորոնավիրուսԱյո՛, լինելու են բժշկական կենտրոններ, որ պետք է հեռու մնան կորոնավիրուսից. Թորոսյան
11:40 12/06/2020  |  ԼՐԱՀՈՍՆախնական գնահատականներով 15 հազար դեպքի պետք է հասած լինեինք հունիսի 9-ին, բայց հասել ենք հունիսի 12-ին. Թորոսյան
22:27 11/06/2020  |  ԼՐԱՀՈՍՆերողությամբ փոխհատուցվող կյանքեր. Վահան Իշխանյան
12:52 11/06/2020  |  ԼՐԱՀՈՍ«Ներողություն եմ խնդրում, որ տարբեր որոշումներ կայացնելիս գուցե հապաղել ենք». Արսեն Թորոսյան

Врачи из Франции прибыли в Армению для оказания содействия в борьбе с коронавирусом 06/15/2020   10:42  |  Коронавирус
Группа медиков из Франции прибыла в Армению для оказания содействия в борьбе с коронавирусом нового типа.
Как сообщил министр здравоохранения Армении Арсен Торосян, врачи из Франции уже приступили к работе в реанимационных отделениях трех крупных медцентров Еревана – "Сурб Григор Лусаворич", "Сурб Аствацамайр” и Центр травматологии и ортопедии.
“Благодарю всех коллег для организации их визита. Он, действительно, окажется полезным для нас”, - написал Торосян на своей странице в Facebook.