Արցախում արտակարգ իրավիճակի ժամկետը երկարաձգվել է 06/11/2020   13:48  |  Կորոնավիրուս
Արցախի Հանրապետության նախագահ Արայիկ Հարությունյանը հունիսի 11-ին ստորագրել է hրամանագիր, որի համաձայն՝ Արցախի Հանրապետությունում 2020 թվականի ապրիլի 12-ին հայտարարված և մինչև հունիսի 11-ը երկարաձգված արտակարգ իրավիճակի ժամկետը երկարաձգվել է 30 օրով` 2020 թվականի հունիսի 11-ից, ժամը 22:00-ից մինչև 2020 թվականի հուլիսի 11-ը, ժամը 22:00-ը ներառյալ։
Այս մասին հայտնեցին Արցախի Հանրապետության նախագահի աշխատակազմի տեղեկատվության գլխավոր վարչությունից։
22:35 10/06/2020  |  ԼՐԱՀՈՍՔննարկվել են կառավարության հակաճգնաժամային միջոցառումներին ու հետագա ծրագրերին վերաբերող հարցեր
19:26 10/06/2020  |  ԼՐԱՀՈՍՏեսչական մարմինների ստուգումներ. Ամփոփ
18:30 10/06/2020  |  ԼՐԱՀՈՍՍտեփանակերտի 20 առեւտրի օբյեկտներում արձանագրվել է 5 ապրանքատեսակի գնի փոփոխություն՝ 1 գնաճ, 4 գնանկում
11:55 10/06/2020  |  ԼՐԱՀՈՍՖելիքս Գաբրիելյանը նշանակվել է Արցախի Հանրապետության բնապահպանության կոմիտեի նախագահ
23:21 09/06/2020  |  ԼՐԱՀՈՍՀայաստանում տաքսու վարորդները շատ քիչ գումար են վաստակում, և անթույլատրելի է այդ՝ առանց այն էլ քիչ գումարից բարձր հարկեր ակնկալել. Արման Վարդանյան
23:03 09/06/2020  |  ԼՐԱՀՈՍՊարետի որոշմամբ՝ 3 օրով արգելվել է Երևանի երկու մանկապարտեզների գործունեությունը

В Арцахе продлили режим чрезвычайной ситуации из-за коронавируса 06/11/2020   14:11  |  Лента новостей
Режим чрезвычайной ситуации в Арцахе из-за коронавируса продлен на 30 дней. Об этом сообщает пресс-служба президента Республики Арцах.
“Президент Республики Арцах Араик Арутюнян 11 июня подписал указ, согласно которому срок чрезвычайной ситуации, объявленной в республике 12 апреля 2020 года и продленной до 11 июня, продлевается на 30 дней, начиная с 22:00 часов 11 июня 2020 года до 22:00 часов 11 июля 2020 года включительно”, - говорится в сообщении.
12:41 11/06/2020  |  КоронавирусЗа минувшие сутки в Армении от COVID-19 скончались 18 пациентов:Минздрав представил подробности