Մայիսի 19-ին Սոչի-Երևան թռիչք է կայանալու 05/19/2020   11:25  |  ԼՐԱՀՈՍ
Քաղավիացիայի կոմիտեից տեղեկացնում են, որ ս. թ. մայիսի 19-ին Հայաստանի Հանրապետության քաղաքացիներին տեղափոխելու նպատակով կիրականացվի Սոչի-Երևան չվերթը Red Wings ավիաընկերության կողմից (ժամանում 19:25):
Պարետի ցուցումով ՀՀ Զբոսաշրջության կոմիտեն կուղեկցի ժամանած ուղևորներին դեպի ինքնամեկուսացման վայրեր, այսինքն՝ ուղևորների կողմից նախապես տրված հասցեներ։ Ուստի խնդրում ենք ժամանող ուղևորների հարազատներին անհարմարություններից զերծ մնալու նպատակով չգալ օդանավակայան։
16:44 16/05/2020  |  ԼՐԱՀՈՍՄոսկվա-Երևան չարտերային թռիչքի ժամի փոփոխություն է տեղի ունեցել. ՌԴ-ում ՀՀ դեսպանություն
14:34 06/05/2020  |  ԼՐԱՀՈՍՂազախստանից Երևան է վերադառնում 35 ՀՀ քաղաքացի
11:17 28/04/2020  |  ԼՐԱՀՈՍԿիեւ-Երեւան-Կիեւ չարտերային թռիչքի օդանավում 7 ազատ տեղ կա․ դեսպանությունը հրապարակել է ուղեւորների ցանկը

Авиакомпания Red Wings сегодня доставит граждан Армении из сочи в Ереван 05/19/2020 12:37 | Лента новостей
Авиакомпания Red Wings сегодня, 19-го мая, выполнит рейс Сочи-Ереван с целью перевозки граждан Армении. Прибытие намечено на 19:25. Об этом сообщается на странице Комитета гражданской авиации Армении в Facebook.
Согласно указанию коменданта, сотрудники Комитета туризма Армении сопроводят прибывших в Армению пассажиров в места их самоизоляции, по заранее указанным пассажирами адресам.
“Поэтому просим родных прибывающих пассажиров во избежание неудобств не встречать их в аэропорту”, – говорится в сообщении.