Կորոնավիրուսով վարակակիրների թիվը հասել է 3392-ի 05/11/2020   11:00  |  Կորոնավիրուս
Հայաստանում մայիսի 11-ի դրությամբ նոր կորոնավիրուսով վարակվելու 79 եւ մահվան 1 նոր դեպք է գրանցվել: Այս մասին հայտնում է ՀՀ ԱՆ հիվանդությունների եւ վերահսկման եւ կանխարգելման ազգային կենտրոնը:
Ընդհանուր առմամբ՝ մայիսի 11-ի ժամը 11 -ի տվյալներով` հաստատվել է կորոնավիրուսի 3392 դեպք, կատարվել է 32561 թեստավորում: Փաստացի այս պահին բուժվում է 1970:
Ապաքինվել է 1359 անձ,մահացել` 46 անձ: Կորոնավիրուս վարակված եւս 17 քաղաքացի մահացել է այլ հիվանդության պատճառով։
10:54 10/05/2020  |  ԿորոնավիրուսԿորոնավիրուսով վարակվելու 138 եւ մահվան 1 նոր դեպք է գրանցվել
10:13 10/05/2020  |  ԿորոնավիրուսՈւհանում երկար ժամանակ անց կորոնավիրուսով վարակման առաջին դեպք են հայտնաբերել. Ռիա Նովոստի

За сутки в Армении выявили 78 новых случаев заражения коронавирусом, еще один пациент скончался 05/11/2020   11:14  |  Коронавирус
В Армении за сутки зафиксировано 79 новых случаев заражения коронавирусом нового типа, еще один человек скончался. Об этом сообщает Национальный центр контроля и профилактики заболеваний, приводя данные на 11:00 11 мая. Всего проведено 32561 тест.
Всего, по последним данным, подтверждено 3392 случая инфицирования COVID-19.
Фактически на лечении находится 1970 пациентов. Выздоровели 1359 человек, 46 пациентов скончались. Еще 17 человек с коронавирусом умерли от других болезней.
09:52 11/05/2020  |  ЭкономикаПорядка 70,3 млрд. драмов распределено в рамках антикризисных программам правительства Армении– Пашинян
09:32 11/05/2020  |  КоронавирусБиолог объяснила ошибки в тестах на наличие коронавируса - РИА Новости
09:15 11/05/2020  |  КоронавирусВ Ухане снова начало расти число больных COVID-19 - Госкомздрав КНР
11:08 10/05/2020  |  КоронавирусЗа сутки в Армении выявили 138 заболевших коронавирусом, еще один пациент скончался
11:09 09/05/2020  |  КоронавирусЗа сутки в Армении выявили 146 заболевших коронавирусом, еще один пациент скончался