Կիեւ-Երեւան-Կիեւ չարտերային թռիչքի օդանավում 7 ազատ տեղ կա․ դեսպանությունը հրապարակել է ուղեւորների ցանկը 04/28/2020   11:17  |  ԼՐԱՀՈՍ
Ուկրաինայում Հայաստանի դեսպանությունը հրապարակել է այսօր՝ ապրիլի 28-ին  Կիեւ-Երեւան-Կիեւ չարտերային թռիչքի ուղեւորների ցանկը:
Դեսպանատան գրառման մեջ ասվում է.
ձեր ուշադրությանն ենք ներկայացնում SkyUp ընկերության ապրիլի 28-ի ժամը 15։00-ի Կիեւ-Երեւան չարտերային թռիչքի ուղեւորների ցուցակը։
Նախապես գրանցված անձանցից մի քանիսը տարբեր պատճառներով հրաժարվել են մեկնել։ Ինքնաթիռում կա ազատ 7 տեղ։
Խնդրում ենք ստուգել ձեր տվյալների առկայությունը ցուցակում, իսկ ովքեր չեն արձանագրվել, խնդրում ենք շտապ հաղորդագրություն ուղարկել դեսպանության FB էջին կամ զանգել մեզ թեժ գծով +380733737447»:

Есть свободные места: посольство Армении опубликовало список пассажиров чартерного рейса Киев-Ереван 04/28/2020   11:32  |  Лента новостей
Посольство Армении в Украине обнародовало список пассажиров чартерного рейса Киев-Ереван-Киев.
"Уважаемые соотечественники, как и обещали, публикуем список пассажиров чартерного рейса авиакомпании SkyUp "Киев-Ереван", намеченного на 15:00 28-е апреля. Некоторые ранее зарегистрированные лица по тем или иным причинам раздумали лететь и на борту остается 7 свободных мест”, - говорится в сообщении.
Дипмиссия просит всех зарегистрировавшихся проверить наличие своих данных в списке, а желающих вылететь в срочном порядке -  отправить сообщение на страницу посольства в FB или позвонить им на телефон горячей линии +380733737447.