Ինքնահրկիզման փորձ կատարած տղամարդը տեղափոխվել է բուժհաստատություն 03/04/2020 16:16 | ԼՐԱՀՈՍ
Այսօր, Երևանի քաղաքապետարանի դիմաց ինքնահրկիզման փորձ կատարած քաղաքացուն ոստիկանության կենտրոնի բաժնից տեղափոխել են բուժհաստատություն՝ ստուգման: Այս մասին «Փաստինֆո»-ի հետ զրույցում հայտնեցին ոստիկանության լրատվական ծառայությունից։
Փորձեցինք հետաքրքրվել նաև, թե արդյոք նրա հետ քաղաքապետարանի դիմաց գտնվող 3 երեխաները նույնպես տեղափոխվել են ոստիկանության բաժին, սակայն լրատվական ծառայությունից նշեցին, որ տեղեկարվություն չեն կարող տրամադրել. «Մենք տղամարդու մասին կարող ենք տեղեկատվություն տրամադրել, երեխաների հետ կապված ոչինչ չենք կարող ասել»։
Հիշեցնենք, որ այսօր քաղաքապետարանի դիմաց մի տղամարդ փորձել է ինքնահրկիզվել։ Նրա հետ են եղել նաև իր 3 երեխաները։

Пытавшегося сжечь себя у здания мэрии Еревана мужчину доставили в медучреждение 03/04/2020   16:30  |  Лента новостей
Мужчину, который пытался сжечь себя перед зданием мэрии Еревана, доставили из центрального отдела Полиции в медучреждение на обследование. Об этом “ФактИнфо” сообщили в пресс-службе Полиции Армении.
Агентство поинтересовалось, были ли доставлены в полицейский отдел и трое его детей, находившихся с ним возле мэрии, однако в пресс-службе заявили, что могут предоставить информацию лишь о мужчине.
“Мы можем предоставить сведения о мужчине, сказать что-либо по поводу детей мы не можем”, - заявили в пресс-службе.
Напомним, сегодня мужчина пытался сжечь себя напротив здания мэрии Еревана. Вместе с ними были также его трое малолетних детей.