Թու, թու, թու՝ Հայաստանում մինչ այս պահը կորոնավիրուսով հիվանդացության ոչ մի դեպք չի գրանցվել.Փաշինյան 02/28/2020   11:02  |  ԼՐԱՀՈՍ
Հայաստանում մինչ այս պահը կորոնավիրուսով հիվանդացության ոչ մի դեպք չի գրանցվել։ Այս մասին ֆեյսբուքյան իր էջում գրել է վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանը։
«Թու, թու, թու՝ Հայաստանում մինչ այս պահը կորոնավիրուսով հիվանդացության ոչ մի դեպք չի գրանցվել։ Եւ եթե պահեք այս պաստառում նկարագրված բոլոր կանոնները՝ չի էլ գրանցվի:)
Խնդրում եմ հնարավորինս շատ տարածել»,- գրել է Փաշինյանը:
09:47 28/02/2020  |  ՄամուլՀակառակ օպտիմալացման ծրագրի՝ Փաշինյանն ընդլայնում է հաստիքացուցակը. «Հրապարակ»
16:53 27/02/2020  |  ՄեկնաբանությունԱհազանգ ստացանք քաղաքացիներից, որ Սյունիքի մարզի երկու դպրոցներում փակցված է վարչապետի նկարը. Մխիթար Հայրապետյան
15:09 27/02/2020  |  ԼՐԱՀՈՍՀայաստանը պատմականորեն աղքատության ամենացածր մակարդակն ունի. Փաշինյան
12:38 27/02/2020  |  ԼՐԱՀՈՍԲիզնեսից ազդակներ ենք ստանում. Ասում են՝ էս փողը, որ վերադարձրել եք, մեզ որտեղ եք ուզում քցեք. Փաշինյան
12:08 27/02/2020  |  ԼՐԱՀՈՍԱմբողջ եվրոպական տարածաշրջանում գրանցել ենք ամենաբարձր տնտեսական աճը. Փաշինյան
11:54 27/02/2020  |  ԼՐԱՀՈՍ600 ապրանքների գծով մաքսային արտոնության ռեժիմը կպահպանվի ևս մեկ տարի. Փաշինյան
09:55 27/02/2020  |  ՄամուլՆոր «դավաճանների» փնտրտուք. ում վրա են տարածվում կասկածները. «Փաստ»
18:30 26/02/2020  |  ԼՐԱՀՈՍ2018 թվականի մայիսից մինչ օրս ավելի քան 1 միլիոն մարդու աշխատավարձը, թոշակը կամ նպաստը բարձրացել է. Փաշինյան

"Тьфу-тьфу, ни одного случая коронавируса в Армении ": Пашинян призвал соблюдать правила безопасности 02/28/2020   12:04  |  Лента новостей
Премьер-министр Армении Никол Пашинян на своей странице в соцсети Facebook призвал граждан страны соблюдать правила безопасности при обнаружении вирусов и опубликовал плакат с рекомендациями.
"Тьфу-тьфу, ни одного случая заражения коронавирусом в Армении к этому моменту не зафиксировано. И если соблюдать все указанные на плакате правила, то не будет и зафиксировано", – написал Пашинян.
17:11 27/02/2020  |  Международные новостиЕще один парламентарий заразился коронавирусом в Иране
14:56 27/02/2020  |  Информационная платформаМИД Армении призвал своих граждан воздержаться от поездок в пять стран
12:30 27/02/2020  |  ЗдоровьеВ Армении подготовлены специальные карантинные зоны на случай проникновения в страну коронавируса
09:17 27/02/2020  |  Международные новостиНовый коронавирус добрался до Грузии: Гахария создал чрезвычайный совет