Նարեկ Մալյանը բերման է ենթարկվել ապօրինի զենք պահելու կասկածանքով. ոստիկանություն 01/28/2020   14:58  |  ԼՐԱՀՈՍ
Քրեական ոստիկանության գլխավոր վարչության ծառայողները Նարեկ Մալյանին բերման են ենթարկել ապօրինի զենք-զինամթերք պահելու կամ կրելու կասկածանքով: Այս մասին տեղեկացնում են «Փաստինֆո»-ն տեղեկացավ ոստիկանությունից։
«Համացանցում տեղեկատվություն է տարածվել, որ ոստիկանության ծառայողները բերման են ենթարկել Նարեկ Մալյանին: Տեղեկատվությունը հաստատում ենք. Քրեական ոստիկանության գլխավոր վարչության ծառայողները Նարեկ Մալյանին բերման են ենթարկել ապօրինի զենք-զինամթերք պահելու կամ կրելու կասկածանքով»,- նշում է ոստիկանությունը։

В Полиции Армении подтвердили информацию о приводе Нарека Маляна и назвали причину 01/28/2020   15:18  |  Лента новостей
Бывшего советника главы Полиции Армении, ныне основателя общественно-политического движения “ВЕТО” Нарека Маляна подвергли приводу по подозрению в хранении или ношении оружия и боеприпасов. Об этом "ФактИнфо" сообщили в полиции Армении.
"В Сети появилась информация, что сотрудники Полиции подвергли приводу Нарека Маляна. Мы подтверждаем эту информацию.  Сотрудники главного управления Уголовной полиции подвергли приводу Нарека Маляна по подозрению в хранении или ношении оружия и боеприпасов", - заявили в Полиции.