Երեքշաբթի 07 / 02 / 2024
Արմինե Ֆանյանը նշանակվել է Հանրային պաշտպանի գրասենյակի ղեկավարի տեղակալ 01/10/2020   13:59  |  ԼՐԱՀՈՍ
ՀՀ փաստաբանների պալատում տեղի է ունեցել խորհրդակցություն հանրային պաշտպանների մասնակցությամբ: Քննարկման ընթացքում անդրադարձ է եղել հանրային պաշտպանների աշխատանքային պայմաններին, նրանց աշխատանքի արդյունավետության և որակի բարձրացմանն ուղղված քայլերին:
ՀՀ փաստաբանների պալատի նախագահ Արա Զոհրաբյանը աշխատակազմին է ներկայացրել նաև նորանշանակ Հանրային պաշտպանի գրասենյակի ղեկավարի տեղակալ Արմինե Ֆանյանին:
Հանրային պաշտպանի գրասենյակի ղեկավարի տեղակալ Լուսինե Սարգսյանը հիմնականում համակարգելու է ՀՊԳ քաղաքացիական, վարչական և սահմանադրական գործերի հետ կապված գրասենյակի աշխատանքները, իսկ ՀՊԳ ղեկավարի տեղակալ Արմինե Ֆանյանը՝ քրեական գործերի հետ կապված գրասենյակի աշխատանքները:

Четверг 07 / 04 / 2024
Армине Фанян назначена заместителем руководителя офиса Общественного защитника 01/10/2020   14:10  |  Лента новостей
В Палате адвокатов состоялось совещание с участие общественных защитников. В ходе обсуждения речь зашла об условиях работы общественных защитников и шагах, направленные на повышение качества труда.
Председатель Палаты адвокатов Армении Ара Зограбян представил аппарату и нового заместителя руководителя офиса Общественного защитника Армине Фанян.
А замглавы офиса Общественного защитника Лусине Саркисян в основном будет координировать работу офиса, связанную с гражданскими, административными и конституционными делами. А Армине Фанян будет курировать работу офиса, связанную с уголовными делами.