Տարեց տաքսիստին փողոցում ծեծած «Մերսեդեսի» վարորդը հայտնաբերվել ու բերման է ենթարկվել ոստիկանություն (ՏԵՍԱՆՅՈՒԹ) 12/27/2019 15:29 | Քրեական խրոնիկոն
Դեկտեմբերի 26-ին համացանցում տեսանյութեր էր հրապարակվել, ուր երևում է, թե ինչպես է «Մերսեդես» մակնիշի ավտոմեքենայից իջնող տղամարդը ձեռքերով ու ոտքերով հարվածներ հասցնում տաքսու վարորդ տարեց մի տղամարդու։ Այս մասին հայտնում են ՀՀ ոստիկանությունից։
Դժվար է ասել՝ միջադեպն ինչ ելք կունենար, եթե անցորդները չմիջամտեին։ Ոստիկանության Արաբկիրի բաժնի ծառայողները օպերատիվ-հետախուզական միջոցառումներ են ձեռնարկել ու պարզել «Մերսեդեսի» վարորդի ինքնությունն ու գտնվելու վայրը։ Դեկտեմբերի 27-ին Երևանի բնակիչ, 48-ամյա տղամարդը հայտնաբերվեց ու մեքենայով հանդերձ բերման ենթարկվեց ոստիկանության Արաբկիրի բաժին։ Դեպքի հանգամանքները քննությամբ պարզվում են։

Полицейские разыскали водителя "Мерседеса", избившего пожилого таксиста в Ереване(Видео) 12/27/2019   15:37  |  Криминальная хроника
Полицейские разыскали водителя, избившего пожилого таксиста в Ереване.
26 декабря в Сети появилось видео, на котором видно мужчин, вышел из “Мерседеса” и стал избивать пожилого таксиста. На помощь к водителю пришли случайные прохожие.
"Сотрудники арабкирского отдела Полиции установили личность водителя “Мерседеса” и место его нахождения. 27 декабря 48-летний житель Еревана был доставллен в отдел. Обстоятельства происшествия выясняются.", -заявили в ведомстве.
Происшествие на своей странице в соцсети Facebook прокомментировал депутат от фракции "Мой шаг" Айк Саркисян
"Водитель автомобиля класса G подвергся операции "асфальт". Никто не может остаться безнаказанным. Спасибо Полиции", - написал Айк Саркисян.