Ռուբեն Հայրապետյանին չեն ձերբակալում. նա հանդես է եկել կարճ հայտարարությամբ 12/13/2019   14:27  |  ԼՐԱՀՈՍ
Հայաստանի Ֆուտբոլի ֆեդերացիայի նախկին նախագահ Ռուբեն Հայրապետյանը հայտարարել է, որ իրեն չեն ձերբակալում։
«Ինձ չեն ձերբակալում, իզուր մի սպասեք»,- «Փաստինֆո»-ի փոխանցմամբ՝ առանձնատան մոտ սպասող լրագրողներին ասել է Ռուբեն Հայրապետյանը։
Լրագրողի այն դիտարկմանը, թե որ գործի շրջանակներում է կատարվում խուզարկությունը՝ Ռ.Հայրապետյանը նշել է ոմն Արմեն Նիկողոսյանի անունը։ Իսկ այն հարցին, թե ինչ -որ բան  հայտնաբերվե՞լ  է խուզարկության արդյունքում՝ Ռ.Հայրապետյանը հեգնել է. «այո, ՍՈՒ 35 ինքնաթիռ, տանկ»։
Նա հայտարարել է, որ հարցերին կանդրադառնա ավելի ուշ՝ հրավիրվելիք ասուլիսի ժամանակ։
Ինչպես արդեն տեղեկացրել ենք՝ հարուցված քրեական գործի շրջանակներում այսօր վաղ առավոտից խուզարկություն է կատարվում Ռուբեն Հայրապետյանի առանձնատանը։
11:13 13/12/2019  |  Քրեական խրոնիկոնՀատուկ ջոկատայինները խուզարկում են Ռուբեն Հայրապետյանի առանձնատունը
13:53 26/08/2019  |  ԼՐԱՀՈՍՌուբեն Հայրապետյանը եւ աստիճանաշնորհման գործընթացի մասնակիցները թույլ են տվել տարբեր բնույթի խախտումներ. ԲՈԿ
12:42 17/08/2019  |  ՄեկնաբանությունԵրբեմն փոքրիկ սատանան այցելում է ինձ և ասում՝ չափից շա՞տ չես քեզ զոհում այս երիտասարդ տարիքում. Ռուբեն Հայրապետյան
18:45 18/07/2018  |  ՄարզականՌուբեն Հայրապետյան. Ես էլ պետք է հեռանամ. լավագույն թեկնածուն Արթուր Վանեցյանն է
14:09 30/06/2018  |  ՄարզականՌուբեն Հայրապետյան. Կարծում եք` կառչա՞ծ եմ ՀՖՖ-ի նախագահի պաշտոնից, իհարկե ոչ
12:42 30/06/2018  |  ՄարզականՖուտբոլի ֆեդերացիայի նախագահի ընտրության հարց օրակարգում չկա. Ռուբեն Հայրապետյան

“Меня не задерживают, зря не ждите”: Рубен Айрапетян прокомментировал обыски в своем особняке(Видео) 12/13/2019   14:39  |  Лента новостей
Бывший президент Федерации футбола Армении Рубен Айрапетян заявил, что его не собираются задерживать.
“Меня не задерживают, зря не ждите”, - сказал он журналистам,  дожидающимся у особняка экс-главы ФФА, где проходят обыски, передает корреспондент “ФактИнфо”.
На вопрос одного из журналистов по поводу уголовного дела, в рамках которого проводятся обыски, Айрапетян указал имя некого Армена Никогосяна.
Журналисты спросили Айрапетяна, нашли ли у него что-нибудь, в ответ он не без иронии заявил: Да! Самолет Су-35, танк”.