ԱԱԾ տնօրեն Արթուր Վանեցյանին շնորհվել է գեներալ-մայորի կոչում 07/05/2019   11:10  |  ԼՐԱՀՈՍ
ՀՀ նախագահ Արմեն Սարգսյանն այսօր հրամանագիր է ստորագրել ԱԱԾ տնօրեն Արթուր Վանեցյանին պարգեւատրելու մասին։
«Հիմք ընդունելով վարչապետի առաջարկությունը՝ համաձայն Սահմանադրության 133-րդ հոդվածի 2-րդ մասի, ինչպես նաև «Ազգային անվտանգության մարմիններում ծառայության մասին» օրենքի 4-րդ հոդվածի 2-րդ մասի. Հայաստանի Հանրապետության ազգային անվտանգության ծառայության տնօրեն, գնդապետ Արթուր Գագիկի Վանեցյանին շնորհել գեներալ-մայորի զինվորական կոչում»,- նշված է նախագահի հրամանագրում:
16:10 26/06/2019  |  ԼՐԱՀՈՍԲոլորը շատ լավ պատկերացնում են, թե ովքեր են սևազգեստները. Վանեցյան
16:18 15/06/2019  |  ԼՐԱՀՈՍՉեմ ամաչում գաղտնալսման բովանդակությունից, ամաչում եմ գաղտնալսման փաստից. Արթուր Վանեցյան
13:02 08/06/2019  |  ԼՐԱՀՈՍՊետք չէ բառախաղի միջոցով սենսացիաներ փնտրել. Արթուր Վանեցյանը՝ Վարչապետի հայտարարության մասին
16:17 05/06/2019  |  ԼՐԱՀՈՍՀՔԾ-ն ու ԱԱԾ-ն միասին կբացահայտեն մարտի 1-ի գործն ամբողջությամբ
15:58 05/06/2019  |  ԼՐԱՀՈՍՀայկական նոր ծրագիր, որը թույլ չի տա գաղտնալսել. ԱԱԾ տնօրենը հետաքրքիր մանրամասներ է ներկայացրել
11:52 28/05/2019  |  ԼՐԱՀՈՍԵթե պետք լինի ԱԱԾ-ի ղեկավարը ևս կենթարկվի վեթթինգի. Վանեցյան
14:36 24/05/2019  |  ԼՐԱՀՈՍՔաղաքացիները, համագործակցելով մաքսայինի աշխատակցի հետ, փորձել են մաքսանենգ ճանապարհով ներմուծել 17 տոննան ապրանք. ԱԱԾ տնօրեն

Артур Ванецян получил звание генерал-майора 07/05/2019   11:49  |  Лента новостей
Президент Армении Армен Саркисян подписал указ о присвоении директору Службы национальной безопасности РА Артуру Ванецяну звания генерал-майора.
“Приняв за основание предложение премьер-министра, в соответствии с частью 2 статьи 133 Конституции, а также частью 2 статьи 4 закон “О службе в органах национальной безопасности” присвоить, директору Службы национальной безопасности РА полковнику Артуру Гагиковичу Ванецяну воинское звание генерал-майора”, - говорится в тексте указа.
09:28 05/07/2019  |  Лента новостейАрмения отмечает День Конституции и государственной символики
10:58 03/07/2019  |  Лента новостейПашинян по случаю Дня Конституции присвоил звания нескольким высокопоставленным чиновникам