Աննա Հակոբյանը հյուրընկալել է «Ռուսաստանի հայերի միության» նախագահ Արա Աբրահամյանին 05/13/2019 10:03 | ԼՐԱՀՈՍ
Հայաստանի Հանրապետության վարչապետի տիկին, «Իմ քայլը» և «City of smile Ժպիտների քաղաք» բարեգործական հիմնադրամների հոգաբարձուների խորհրդի նախագահ Աննա Հակոբյանը մայիսի 12-ին հյուընկալել է «Ռուսաստանի Հայերի միության» (ՌՀՄ) նախագահ, ՅՈՒՆԵՍԿՕ-ի բարի կամքի դեսպան Արա Աբրահամյանին:
Ինչպես հայտնեցին Աննա Հակոբյանի գրասենյակից, հանդիպմանը Արա Աբրահամյանը պատմել է մայիսի 12-14-ին Հայաստանում անցկացվող «Ճակատագրերը տարբեր են, հաղթանակը` մեկը» խորագրով համաժողովի մասին: Աննա Հակոբյանը ներկայացրել է իր ղեկավարած երկու հիմնադրամների «Իմ քայլը» և «City of smile ժպիտների քաղաք» բարեգործական հիմնադրամների գործունեությունը: Կողմերը քննարկել են հետագա համագործակցության ուղիները:

Анна Акопян и глава Союза армян России Ара Абрамян обсудили вопросы сотрудничества 05/13/2019   10:50  |  Лента новостей
Супруга премьер-министра Армении, председатель совета попечителей благотворительных фондов “Мой шаг” и "City of smile" (Город улыбок) приняла председателя Союза армян России и посла доброй воли ЮНЕСКО Ару Абрамяна.
Как сообщили в офисе супруги главы правительства, в ходе встречи Ара Абрамян рассказал о форуме "Судьбы разные – победа одна", который стартовал с 12-ого  мая и продлится до 14-ого мая. В свою очередь Анна Акопян представила деятельность фондов "Мой шаг" и "City of smile". Стороны обсудили вопросы дальнейшего сотрудничества.